Back To Top
Rüyada mantar görmenin anlamı | Rüyada mantar görmek iyi midir kötü müdür?

Rüyada mantar görmenin anlamı | Rüyada mantar görmek iyi midir kötü müdür?

 - Son Güncelleme: 06.12.2019 Cuma 11:50
Rüyada mantar görmenin anlamı | Rüyada mantar görmek iyi midir kötü müdür?
- A +

Rüyada mantar görmek, genellikle hayırlı anlamlar taşır ve kişinin hayatında kazancının bol olacağı, işlerinin hep yolunda gideceği şeklinde yorumlanır. Farklı şekillerde de tabir edilen rüyada mantar görmekle ilgili detaylar karar.com’da…

Rüyada mantar görmek, rüya sahibinin ailesindeki güçlü bağlar sayesinde hayırlı işlere adım atacağına delalet eder. Rüyada mantar topladığını görmek, mantar yediğini görmek gibi farklı şekillerde de görülebilen rüyada mantar görmenin rüya tabirleri haberimizde…

RÜYADA MANTAR GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada mantar görmek, rüya sahibinin kazancının artacağına ve yeni mülkler alacağına delalet eder. Rüyasında mantar gören kişi ailesinden aldığı destekle yeni işlere adım atar ve bu işlerden hayır elde eder.

Rüyada mantar görmek, kimi rüya yorumcularına göre ise, kişinin elinde olan para, huzur ve mutluluk gibi olumlu şeylerin kıymetini bilmesini gerektirecek olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada mantar görmek, bazı rüya tabirlerinde ise, rüya sahibinin etrafında olan çıkarcı kimselere işaret eder. Bu kişiler sadece iş düştüğünde kişiye yanaşır ve işleri bittiğinde yeniden arkalarını dönerler.

19-12/06/ruyada-mantar-gormek-2.jpg

ZEHİRLİ MANTAR GÖRMEK

Rüyada zehirli mantar görmek, sıkıntı ve çileyi temsil eder. Rüya sahibi daha önce hiç yapmadığı bir hatayı yapacağına, büyük bir günah işleyeceğine ve sonunda haksız yere elde ettiği kazancın bedelini ağır bir şekilde ödeyeceğine delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

MANTAR TOPLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada mantar topladığını görmek, rüya sahibinin onu çok sevindirecek haberler alacağına, kişinin evinden bolluk, bereket ve huzurun eksik olmayacağına işaret eder.

MANTAR YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada mantar yediğini görmek, rüyayı gören kişinin anlık heyecanlar peşinde oluğu anlamını taşır. Uyarı niteliğinde olan rüyada mantar yediğini görmek, kişinin heveslerinin peşinden giderek, düşünmeden hareket etmesinin ona zararlar açacağı ve başını belaya sokacağı şeklinde yorumlanır.

KURTLU MANTAR GÖRMEK

Rüyada kurtlu mantar görmek, Rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilere dikkat etmesi gerektiğine çünkü bu kişilerin düşmanlık yapma niyetinde olduğuna işaret eder. Kimi rüya yorumcularına göre ise, rüyada kurtlu mantar görmek, kişinin çalışma yaşamında karşılaşacağı sıkıntılar olarak yorumlanır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN