12.02.2020  14:26

Rüyada papatya görmek ne anlama geliyor? Rüyada papatya görmenin tabiri ve yorumu

Rüyada papatya görmek hem rüya sahibine hem de çevresindekilere büyük mutluluk yaşatacak bir haber alınmasına delalet eder. Çok güzel ve hayırlı gelişmelerin habercisi olan rüyada papatya görmekle ilgili bilmeniz gerekenleri karar.com’da bulabilirsiniz…

+
-

 

Rüyada papatya görmek, iyi bir dost, sevilen bir kadın veya emektar bir kadın olarak yorumlanır. Haberimizde, papatya verdiğini görmek, papatya demeti görmek ve papatya topladığını görmek gibi farklı şekillerde yorumlanan rüya tabirlerini bir araya getirdik…

RÜYADA PAPATYA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada papatya görmek, rüya sahibinin şansının ve bahtının açılacağına, rahata ereceğine, birbirinden hayırlı olaylar yaşayacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada papatya görmek, aynı zamanda, rüyayı gören kişinin ve çevresinin yüzünü güldürecek bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada papatya gören kişi, yaşamını zora sokan tüm dert ve sıkıntıları geride bırakır, sevdikleriyle birlikte huzurlu bir yaşam sürer.

PAPATYA EKTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada papatya ektiğini görmek, sıkıntılı günleri geride bırakmaya işaret eder. Başka bir rüya tabirinde ise, rüyada papatya ektiğini gören kişi hayattaki emellerine kavuşacak demektir.

PAPATYA VERDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada papatya verdiğini görmek, çoğunlukla kısmet ile ilişkilendirilir. Kimi rüya yorumcularına göre ise, rüyada papatya verdiğini gören kişi evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin bir kişiye karşı güçlü duygular beslediği anlamını taşır.

PAPATYA DEMETİ GÖRMEK

Rüyada papatya demeti görmek, rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçeceği şeklinde yorumlanır çünkü rüyada görülen papatya demeti, bolluk ve bereketi temsil eder. Aynı zamanda rüyada papatya demeti gören kişi, hayırlı bir eş ve hayırlı bir evlada sahip olur.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

PAPATYA TOPLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada papatya topladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatına yeni bir kişi gireceği, güzel ve hayırlı günler göreceği aşk ve heyecan dolu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır.

20-02/12/flower-4345153_960_720.jpg

PAPATYA KOKLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada papatya kokladığını görmek, rüya sahibinin sırlarını
paylaşabileceği, dertlerini anlatabileceği dostlara sahip olacağına delalet eder.

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
Berna Laçin'in oyunu iptal edildi
CHP heyeti Van'a gidiyor
Elbet bir gün buluşacağız
Saatlerce kuyrukta bekliyorlar
HDP'de Mithat Sancar dönemi
Hatay'da canlı bomba alarmı
İran sınırı kapatıldı