28.11.2019  13:41

Rüyada tabut görmek ne anlama geliyor? Rüyada tabut görmenin yorumu

Rüyada tabut görmek, kişinin rakiplerine karşı üstün gelmesine, galibiyet kazanmasına ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya tabirleri arasında genellikle hayırlı anlamlar taşıyan rüyada tabut görmek diğer rüya yorumları karar.com’da…

+
-

 

Rüyada tabut görmek, olumlu ve sürpriz gelişmeler delalet eder. Rüyada tabut içinde olduğunu görmek, tabutta canlı insan görmek ve tabutta cenaze görmek ise farklı anlamlar taşır. Haberimizde rüyada tabut görmek ile alakalı çeşitli rüya tabirlerini bir araya getirdik…

RÜYADA TABUT GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada tabut görmek, başarı ve üstünlük sağlamak olarak yorumlanır. Rüyasında tabut gören kişinin yılmadan çalışan, elini taşın altına sokmaktan çekinmeyen ve her türlü güçlüğe karşı azmini ve hırsını kaybetmeyen biri olduğu söylenir.

19-11/28/tabutjpgg.jpg

Rüyada tabut görmek, beklenmedik bir şekilde gelişen olaylar ve bu olayların sonucunda kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda para olarak yorumlanır. Rüyasında tabut gören kişi emeklerinin karşılığını alır. Farklı rüya tabirlerinde ise, rüyada görülen tabut, rüya sahibinin sevdiği kişiler ile arasında anlaşmazlık çıkacağı ve aralarının açılacağı anlamını taşır.

TABUT İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada tabut içinde olduğunu görmek, rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağına, rekabet içinde olduğu kişilere üstünlük sağlayacağına ve büyük zafer sağlayacağına delalet eder.

TABUTTA CANLI İNSAN GÖRMEK

Rüyada tabutta canlı insan görmek, rüyayı gören kişinin ilerleyen zamanlarda birtakım sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağı anlamını taşır. Farklı bir rüya tabirinde ise, rüyada tabut içinde canlı insan gören kişinin, yoğun bir çalışma dönemine gireceğine bu sayede ekonomik olarak rahatlama sağlayacağına ve sonunda ailesi ile uzun bir tatile çıkacağına delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

TABUTTA CENAZE GÖRMEK

Rüyada tabutta cenaze görmek, rüya sahibinin çalışma hayatının çok uzun süreceği şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte bu rüya, rüyayı gören kişinin alacağı beklenmedik bir haber nedeniyle yolculuğa çıkacağına işaret eder.

AÇIK TABUT GÖRMEK

Rüyada açık tabut görmek, dikkatsiz davranışları temsil eder. Rüyasında tabut gören kişi, dikkatsiz davranışları sonucunda başına iş açar.

DİĞER HABERLER
İstanbul’da yoğun sis
87 yaşında koronavirüsü yendi
Kuzey Irak'ta 2 terörist etkisiz hale getirildi
Mareşal Fevzi Çakmak kimdir? Mareşal nedir? Ölümünün yıl dönümünde anılıyor
Pentagon Türkiye'nin yardımlarını takdir etti
Lüks otomobil ayakkabı mağazasına uçtu
Kovid-19’dan ölenlerin sayısı 908’e yükseldi