17.02.2020  15:10

Rüyada türbe görmek ne anlama geliyor? Rüyada türbe görmenin tabiri ve yorumu

Rüyada türbe görmek, günahlardan kurtuluş ve tövbe olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kötü davranışlardan vazgeçeceği anlamını taşır. Allah yolunda hareket etmeye işaret eden rüyada türbe görmekle ilgili merak edilenleri ve farklı rüya tabirlerini karar.com’da bulabilirsiniz…

+
-

 

Rüyada türbe görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının çok düzgün olacağına ve türlü kötü alışkanlıklardan kurtulmaya delalet eder. Türbe ziyareti görmek, yeşil türbe görmek ve türbe temizlediğini görmek gibi farklı rüyaların tabirlerini haberimizde bir araya getirdik…

RÜYADA TÜRBE GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada türbe görmek, kötü davranış ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada türbe gören kişi, yaptığı hatalardan pişmanlık duyar ve hayatına yeni bir düzen kurarak doğru yoldan ayrılmaz.

Rüyada türbe görmek, genel olarak kötülüklerden uzaklaşmak ve günahlardan tövbe etmek manasını taşır. Aynı zamanda rüyada türbe gören kişi, sağlıklı ve düzgün bir yaşam sürer.

TÜRBE ZİYARETİ GÖRMEK

Rüyada türbe ziyareti görmek, kişinin tüm dert ve sıkıntıların kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada sahibi eğer türbeye gidip orada dua ediyorsa, Allah’ın izniyle dert ve kederden uzaklaşır, rahat ve ferah günlere kavuşur.

YEŞİL TÜRBE GÖRMEK

Rüyada yeşil türbe görmek, rüya sahibinin hem kötü alışkanlıklarından hem de kötülüklere yaklaştıracak arkadaşlardan uzaklaşarak, bir daha onlara yaklaşmamaya niyet edeceğine ve tövbe edeceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, sıkıntılardan kurtulma ve huzurlu bir yaşam sürme olarak yorumlanır.

TÜRBE TEMİZLEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada türbe temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin dertlerine çare bulacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer borçlu ise borçlarından kurtulur, hasta ise sağlık bulur ve kalbindeki duaları gerçekleşir.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

TÜRBEDEKİ ZAT İLE KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada türbedeki zat ile konuştuğunu görmek, görülen zatın söylediği sözlere göre farklı anlamlar taşır. Eğer rüyada konuşulan zat, iyi şeyler söyleyip rüya sahibinin yüzünü güldürmüşse o zaman bu rüya hayırlı olarak yorumlanır.

20-02/17/ruyada-turbe-ve-mezarlik-gormek-9565.jpg

TÜRBE KAPISI GÖRMEK

Rüyada türbe kapısı görmek, rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan ancak gerçekleştiremediği planlarını hayata geçireceğine delalet eder.

DİĞER HABERLER
PTT'den ücretsiz maske nasıl alınacak?
Kadın işçileri de unutmadı
Adım adı seyahat izin belgesi almanın yolu
Binlerce lira zarar etti
9 ilde 15 noktaya daha karantina
İBB sorumluluğunu yerine getirmeli
İşte karantinaya alınan il, ilçe, mahalle, köy listesi