14.12.2019  11:04

Rüyada yün görmek nasıl yorumlanır? Rüyada yün görmenin tabiri

Rüyada yün görmek, haram bulaşmamış para, hayırlı kısmet ve servet olarak yorumlanır. Genellikle hayırlı anlamlar taşıyan rüyada yün görmekle ilgili farklı rüya tabirlerini karar.com’da bir araya getirdik. İşte ayrıntılar…

+
-

Rüyada yün görmek, hayırlı anlamlar taşırken, rüyada görülen yünün temiz olup olmaması anlamında farklılıklara neden olur. Rüyada yıkanmış yün görmek, kirli yün görmek, yün topu görmek gibi farklı rüya tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA YÜN GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada yün görmek, helal yollarda kazanılmış parayı, hayırlı kısmeti ve kişinin servetini temsil eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise, yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evlenir. Rüyasında yün gören kişi evli ise, beklenmedik bir yerden bir avantaj elde eder ve buradan elde edeceği kazanç ile, ev, arsa veya mülk satın alır.

YIKANMIŞ YÜN GÖRMEK

Rüyada yıkanmış yün görmek, rüya sahibinin yolunun aydınlanacağına delalet eder. Rüya sahibinin kalabalık bir topluluğa hocalık yapacağına, yaşamının ileriki dönemlerinde gerçekleştireceği işler için tecrübe kazanacağına işaret eder.

KİRLİ YÜN GÖRMEK

Rüyada kirli yün görmek, pek olumlu anlamlar taşımaz. Rüyayı gören kişinin üzücü bir haber alacağı, maddi kayıplar yaşayacağı ve karı koca arasında kavga yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

YÜN TOPU GÖRMEK

Rüyada yün topu görmek, para ve kısmet olarak yorumlanır. Rüyada görülen yün topu ne kadar büyük ise, gelecek para da o kadar çok olur.

YÜN YAKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada yün yaktığını görmek, yün atmakla aynı anlamı taşır. Kişinin para kaybedeceğine ekonomik açıdan zarara uğrayacağına işaret eder. Kimi rüya yorumcularına göre ise, rüyada yün yakmak, kişinin itikadi anlamda bozulmalar yaşayacağına delalet eder.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

YÜN YASTIK DOLDURDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada yün yastık veya yorgan doldurduğunu görmek, rüya sahibinin hayırlı bir eş ya da kısmet ile karşılaşacağı anlamını taşır. Rüya sahibinin başlayacağı yeni ilişki ömür boyu devam eder.

19-12/14/yunjpgg.jpg

YÜN KIYAFET GİYDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada yün kıyafet giydiğini görmek, değerli olan mala işaret eder. Kişinin rüyasında giydiği yün kıyafet kendine yakışmışsa edineceği mallar ona hayır getirecek demektir.

GÜNÜN VİDEOSU

Türk zırhlısından destansı manevra

Suriye''de, 15 tonluk zırhlı muharebe aracımız ZMA-15, 125 mm’lik topa sahip, 45 tonluk, Rus T-72 tankını kovaladı.

DİĞER HABERLER
Bakan Koca'dan koronavirüs açıklaması
Emniyet'ten Ataklı açıklaması
Antalya'da FETÖ operasyonu: 11 gözaltı
Tuzla Sanayi Sitesi'nde yangın
Bahçelievler'de koronavirüs şüphesi
Otel planı İBB'den döndü
Şüphe vardı, uçağı indirtmedik