Back To Top
Savaşçı 70. bölüm canlı izle Kılıç Timi’ne büyük şok | 14 Nisan Savaşçı yeni bölüm izleme linki

Savaşçı 70. bölüm canlı izle Kılıç Timi’ne büyük şok | 14 Nisan Savaşçı yeni bölüm izleme linki

Savaşçı 70. bölüm canlı izle Kılıç Timi’ne büyük şok | 14 Nisan Savaşçı yeni bölüm izleme linki
- A +

Savaşçı 70. bölüm canlı izleme linki ve yeni bölüm fragmanları haberimizde. Savaşçı'da İlyas vuruluyor. Kılıç Timi komutanları Kağan ve Haydar’ı kurtarmak için canla başla mücadele ederken İlyas’ın vurulmasıyla büyük bir şok yaşıyor. Melik, Kağan, Haydar ve Murat’ı ele geçirmek için son kozunu oynuyor. 14 Nisan Savaşçı yeni bölüm izleyici karşısına gelecek. İşte Savaşçı 70. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı...

14 Nisan akşamı Savaşçı 70. bölüm canlı izleyici karşısına gelecek. İlyas'ın vurulması ile birlikte Kılıç Timi’ne büyük darbe vuruluyor. Haberimizdeki 14 Nisan Savaşçı yeni bölüm izleme linkine tıklayarak yeni bölüm yayınlandığı andan itibaren internet ortamında izleyebilirsiniz. İşte Savaşçı yeni bölüm izleme linki ve 70. bölüm fragmanı...

SAVAŞÇI 70. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Savaşçı yeni bölüm izlemek isteyenler yukarıdaki linke tıklayarak 70. bölümü yayınlandığı andan itibaren izleyebilirsiniz. 

SAVAŞÇI SON  BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaşçı son bölümde: Çiğdem Teğmen’in durumu kötüye gitmektedir. Bayram Astsubay Funda’ya acil iniş yapmak zorunda olduklarını Çiğdem’in durumunun kötüleştiğini söyler. Funda karargahta Kopuz Albay’ı bilgilendirerek hastaneye acil olarak iniş yapmak istediklerini bildirir. Bu sırada telsiz konuşmalarına şahit olan Doğan gözyaşlarına boğulur. Kopuz Albay Doğan’ı yatıştırmaya çalışır.

ÇİĞDEM AMELİYATA ALINIYOR

Funda helikopteri hastanenin bahçesine indirir. Funda’yı acil müdahale odasına alırlar. Doktor ameliyathanenin hazırlanmasını ister. Enfeksiyon tüm vücuda yayılmıştır. Kılıç Timi Çiğdem için dua etmektedir. Çiğdem ameliyata alınır. Doğan ve Kılıç Timi için gergin bekleyiş başlamıştır.

KOPUZ’DAN SEYFİ’YE YENİ GÖREV

Çiğdem Teğmen’in ameliyata alındığını haber alan Seyfi acele olarak karargaha çağrılır. Kopuz Albay’ın odasına giren Seyfi’ye acil olarak Irak’a gitmesi talimatı verilir. Kopuz, Kağan ve Haydar’ın Lazar’ın elinde olduğunu söyleyerek ondan bölgede araştırma yapmasını onları nereye götürdüklerini öğrenmelerini ister.

Bayram Astsubay karısını arara. Hatice’ye Çiğdem’in durumunun çok kötü olduğunu onu ameliyata aldıklarını söyler. Bu sırada Emre, Bayram’ın telefonda konuştuğunu görünce yanına gider. Ona “Kağan ve Haydar’dan haber mi var” diye sorar. Bayram başını olumsuz anlamında sallar ve bekleyeceğiz der. Emre çılgına döner daha ne kadar bekleyeceklerini sorar. Bayram ona sakin olmasını söyler.

SELVER KAĞAN’I SORUYOR

Bu sırada hastaneye gelen Selver, Bayram’a Çiğdem’in durumunu sorar. Bayram Çiğdem’in hala ameliyatta olduğunu kendilerinin de beklediğini söyler. Selver, Kılıç Timi’ndeki herkesin orda olduğunu Kağan ve Haydar’ın olmadığını görünce meraklanır. Bayram’a onların nerede olduğunu sorar. Bayram ne diyeceğini bilemez. Sonunda onların görevinin devam ettiğini söyleyince Selver ikna olmaz “Siz Tim değil misiniz? Siz burdasınız onlar niye yok? Yoksa onlara birşey mi oldu? diye sorar.

ÇİĞDEM’İN DURUMU KRİTİK

Ameliyattan çıkan doktor, Çiğdem’in durumunu soran Bayram’a hayati tehlikesinin devam ettiğini beklemekten başka yapılacak bir şey olmadığını söyler. Çiğdem’i yoğun bakıma alırlar. Bu arada Haydar ve Kağan teröristlerin arasında Lazar’ın yanına gelir. Haydar’a burada artistlik sökmez deyince suratına okkalı bir tükürük yer. Haydar’a vurmaya hazırlanırken Kağan’ın tekmesiyle kendini yerde bulur.

MELİK KENDİNİ TANITIYOR

Olan biteni içerde seyreden Melik dışarı çıkar. Kağan ve Haydar onun kim olduğunu merak eder. Melik yeni patron olduğunu söyler. Ardından “İlerde adımı çok duyarsınız ama okadar vaktiniz olmayacak” der. Kağan ne demek istediğini sorunca olacakları anlatır. Teröristlerden ikisi meydana ağaç kütükleri getirir. Kağan ve Haydar’ı diz çöktürürler. Onları idam edecektir. Kağan Haydar’a “hakkını helal et kardeşim” der o da “helal olsun gardaş sen de helal et” der.

KAĞAN VE HAYDAR İDAM SEHPASINDA

Kağan Melik’in yüzüne bakarak “Vatan sağ olsun. Büyük Türk Millet var olsun” derken Haydar da “Tanrı Türk’ü korusun” der. Kağan Haydar’a dönere “Şerefti” derken Haydar da “O şeref bana ait” diye cevap verir. Kağan ve Haydar’ın kafasını idam sehpasına yerleştirirler. Bu sırada Lazar ve Velid Melik’in vereceği kararı merak eder. Melik idamı gerçekleştirecekleri işaretini verir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN