Back To Top
Sefirin Kızı 4.bölüm izle | Gediz Nare ve Sancar’ın arasında kalıyor

Sefirin Kızı 4.bölüm izle | Gediz Nare ve Sancar’ın arasında kalıyor

Sefirin Kızı 4.bölüm izle | Gediz Nare ve Sancar’ın arasında kalıyor
- A +

Sefirin Kızı 4.bölümünde Nare’nin yardımı üzerine Gediz, Sancar ve Nare arasında kalıyor. Kızıyla kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen Nare’nin çalışmasını Sancar istemiyor. Dizinin yeni bölümünde yaşananları izleyiciler heyecanla bekliyor. İşte Sefirin Kızı dizisin yeni bölümü…

 

Geçen hafta dizilerin reklam anlaşması nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan Sefirin Kızı 4.bölümüyle Star TV ekranlarında izleyicinin karşısında. Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Sefirin Kızı’nın 4. bölümü karar.com’da…

SEFİRİN KIZI 4.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Sancar’ın Menekşe’nin evine gitmesi Nare’yi çok kızdırır. Sancar’ın Menekşe ile birlikte olması karşısında Nare, zeytin ağacından kendi destanlarını siler. Kızgınlığı devam eden Nare, kızıyla kendilerine Sancar’ın olmadığı bir hayat kurmak ister. Hayatını kazanmak için çalışması gereken Nare’yi Sancar engeller. Bu olay karşısında Nare ise Gediz’den yardım ister. Ancak Gediz, Sancar ve Nare arasında kalır. Sefirin Kızı 4.bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Nare’nin babası Sefir, Nare ve Sancar’ın kızları Melek’i kaçırır. Sancar ise bir kızı olduğunu daha yeni öğrenmişken kızına kavuşmak için yollara düşer. Podgoridsa’ya giden Nare ve Sancar, kızlarını bulmak için ateşkes ilan ederler. Gediz ise Nare’ye olan aşkıyla yüzleşmeye devam eder. Sancar ve Nare’nin arasına giren Menekşe, oyununda başarılı olur ve Sancar’ı ele geçirir. Sancar, Menekşe ile onun evine gider. Bu olay Nare’yi çok üzecektir.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Nare Çelebi: Neslihan Atagül
Bir büyükelçinin kızı olan Nare, İzlanda doğumludur. Dünyanın birçok ülkesinde yaşayan Nare, 8 dil bilmektedir. Sancar’a olan aşkını hep kalbinde taşıyan Nare, kızıyla acılarını dindirmiştir.

20-01/13/neslihan-atagul.jpg

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Fakir bir köylü çocuğu olarak büyüyen Sancar, Nare’nin ihanetinin ardından hırs yapar ve zengin olur. Bir başkasıyla da evlenen Sancar, Nare’yi hep kalbinde taşır.

20-01/13/5e00c34cadcdeb0c1c4f4332.jpg

Gediz Işıklı: Uraz Kaygılaroğlu
Sancar’ın en yakın arkadaşı aynı zamanda ortağı. Ancak Nare’nin Muğla’ya dönmesiyle ortalık karışır. Çünkü Gediz, Nare’ye aşık olmuştur.

20-01/13/uraz-kaygilaroglu.jpg

Menekşe Efeoğlu: Tülin Yazkan
Sancar’ın karısıdır. Kötü kalplidir ve Sancar’ı Nare’den uzaklaştırmak için her yolu dener.

20-01/13/tulin-yazkan.jpg

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN