27.01.2020  11:49

Sefirin Kızı 6.bölüm izle | Nare’ye saldıranlar bulunacak mı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı 6.bölümünde Sancar ve Gediz, Nare’ye saldıran kişileri bulmak için harekete geçer. Sancar ve Gediz’in başına gelenlerden sonra konak ta ellerinden gider. İşte Sefirin Kızı’nın yeni bölümü ve fragmanına dair bilgiler...

+
-

 

Sefirin Kızı yeni bölümünde yine izleyicileri ekrana kilitliyor. Sancar ve Gediz’in tüm mal varlığına el konulur. Halisefe konaktan ayrılmak zorunda kalır. Sancar ve Gediz, Nare’ye saldıranları bulacak mı merak edilmektedir. İşte Sefirin Kızı’nın 6. Bölümü…

SEFİRİN KIZI 6.BÖLÜM

Sefirin Kızı 6.bölümde Sancar ve Gediz arkadaşlıklarını bitirmeye kararlıdır. Ancak son bir iş için yeniden bir araya gelirler. Sancar ve Gediz, Nare’ye saldıran kişileri bulmak için harekete geçerler. İkili saldırganları bulacak mı merak konusu. Her ne kadar birbirlerine küs olsa da bu ikili hapiste yan yana uzun yıllar geçireceğe benziyor. Sancar ve Gediz’in başına gelenlerden sonra tüm mal varlıklarına el konulur. Ardından da Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe konaktan ayrılmak zorunda kalır ve Nare ile birlikte yaşamaya başlar.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Nare ise hem saldırının travmasından kurtulmaya çalışır hem de Sancar ve Gediz’e yardım etmek istemektedir. Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Star TV’de olacak.

20-01/27/sefirin-kizi.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz’in Nare’ye yardım etmesinden sonra Sancar bu duruma çok sinirlenir ve Gediz ile tartışır. Yıllardır beraber büyüyen bu ikili için artık sona gelinmiştir. Sancar, Gediz’e “ne ölüne ne ölüme” der ve ikilinin ortaklığı da biter. Sancar ve Gediz’in dostluğunun bitmesi sadece ikisini değil herkesi etkilemiştir. Yakında Yörük Toyu olacaktır ve gaziler bu ikilinin zeybek oynamasını ister. Nare ise bu ikiliyi yeniden barıştırmak istemektedir. Ancak işi hiç de kolay değildir.

DİĞER HABERLER
Yardım kolilerinde Cumhurbaşkanlığı forsu
Koronavirüse yakalanan HDP'li başkana tahliye
İsteyen kayıt dondurabilecek
Sivas'ta korkunç kaza
Nasuh tövbesi ile pişman olmak hayırlıdır
Pazar yerleri için yeni tedbirler
Adana'da 'tıbbi maske' operasyonu