Back To Top
Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sancar yeniden terk edildi

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sancar yeniden terk edildi

 - Son Güncelleme: 11.02.2020 Salı 09:59
Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Sancar yeniden terk edildi
- A +

Star TV'nin sevilen yapımlarından Sefirin Kızı, 8. son bölümüyle ekrana geldi. Sancar, Nare'nin Melek'i de alıp kaçtığını öğrenince adeta çılgına döner. Sancar, Sefirin Kızı tarafından bir kez daha terk edilmiştir. Peki yeni bölümde neler yaşanacak... İşte “Sefirin Kızı 9. bölüm fragmanı”

Sancar, Nare'nin Melek'i de alıp gittiğini öğrendiğinde deliye döner. Onu tek yaralayan kızının yokluğu değildir. Sefirin Kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terketmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz'e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar. Peki Sefirin Kızı 8. bölümde neler yaşanacak? "Sefirin Kızı 9. bölüm  fragmanı" yayınlandı. İşte Sefirin Kızı 8. bölüm fragmanı:

SEFİRİN KIZI 8. BÖLÜMDE NE OLDU?
Sefirin Kızı 8. bölümde, Akın'ın sevdiklerine zarar vermesini istemeyen ve bu nedenle onu kendi peşine takan Nare'nin yaptığı bu plan başarıya ulaştı. Akın, Nare'nin Barselona'ya gittiğini öğrenir öğrenmez, İspanya'ya gitmenin yollarını aradı. Ancak Nare'nin peşinden Barselona'ya gittiğini Akın'ın dışında öğrenen başkaları da vardı. Sancar, Güven Çelebi'yi onunla birlikte Barselona'ya gitmesi ve torununu geri getirmesi için ikna etti. Gediz de bu ikilinin peşinden gidince işler yiyce karıştı.

SEFİRİN KIZI 8. BÖLÜM İZLE

20-02/11/sef.jpg

SEFİRİN KIZI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Fakir bir ailenin çocuğu olan Sancar, çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye aşık olur. Farklı dünyalara ait olan bu iki kişi birbirlerini deli gibi severler. Sancar ve Nare birbirlerine tam kavuştukları anda, Nare ansızın ortadan kaybolur. Nare için, “Sefirin Kızı Avrupa'ya kaçtı”, “Sefirin Kızı denize düştü boğuldu” dedikoduları yapılır. Ancak, Sefirin Kızı 9 yıl sonra bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Ve olaylar gelişir.

 

 

 

 

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN