16.02.2020  05:50

Sefirin Kızı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? yeni bölümde neler yaşanacak?

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Sefirin Kızı 17 Şubat 2020 Pazartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek. İşte yeni bölüm hakkında ipuçları ve son bölümde yaşananlar haberimizde...

+
-

Star TV'nin sevielrn dizilerinden Sefirin Kızı 8. bölümde, Akın'ın sevdiklerine zarar vermesini istemeyen ve bu nedenle onu kendi peşine takan Nare'nin yaptığı plan başarıya ulaştı. Akın, Nare'nin Barselona'ya gittiğini öğrenir öğrenmez, İspanya'ya gitmenin yollarını aradı. Ancak Nare'nin peşinden Barselona'ya gittiğini Akın'ın dışında öğrenen başkaları da vardı. Sancar, Güven Çelebi'yi onunla birlikte Barselona'ya gitmesi ve torununu geri getirmesi için ikna etti. Gediz de bu ikilinin peşinden gidince işler yiyce karıştı. Sefirin Kızı 8. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz...

SEFİRİN KIZI 8. BÖLÜM İZLE 

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜM FRAGMANI

Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, onun adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döndü. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkardı. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermedi, cezasına razı oldu. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmadı. Tabii ki, tüm bunları Gediz’den gizledi.
Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindeydi, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalıştı.

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişti. Güven Bey’in telefonundaki söz konusu görüntülerde, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri yer alıyordu. Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak hedefine girdi. Akın’ı mezara, Sancar’ı ise cezaevine göndermeyi hedefliyordu.

SEFİRİN KIZI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Fakir bir ailenin çocuğu olan Sancar, çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye aşık olur. Farklı dünyalara ait olan bu iki kişi birbirlerini deli gibi severler. Sancar ve Nare birbirlerine tam kavuştukları anda, Nare ansızın ortadan kaybolur. Nare için, “Sefirin Kızı Avrupa'ya kaçtı”, “Sefirin Kızı denize düştü boğuldu” dedikoduları yapılır. Ancak, Sefirin Kızı 9 yıl sonra bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Ve olaylar gelişir.

 

DİĞER HABERLER
PTT'den ücretsiz maske nasıl alınacak?
Kadın işçileri de unutmadı
Adım adı seyahat izin belgesi almanın yolu
Binlerce lira zarar etti
9 ilde 15 noktaya daha karantina
İBB sorumluluğunu yerine getirmeli
İşte karantinaya alınan il, ilçe, mahalle, köy listesi