Back To Top
Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm izle
- A +

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 17. bölümü izlemek için haberimize bakabilirsiniz. ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. dün akşam yayınlanan son bölümde Mercan'ın Vedat tarafından asılması izleyicileri bir hayli etkiledi. Şimdi dizinin fanları Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanını merakla bekliyor. Sen Anlat Karadeniz 17. bölümü kaçırıp izleyemeyenler ve yeni bölüm fragmanını merak edenler sayfamıza bakabilirler.

 Sen Anlat Karadeniz dizisi her hafta ATV ekranlarında canlı olarak izleyenler ile buluşuyor. Her hafta Nefes ile Tahir’in maceralarını konu alan dizi bu hafta yine çok konuşuldu. Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm tanıtım fragmanı erak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm izleyicileri Mercan'ın Vedat tarafından asıldığına tanık oldu. Sen Anlat Karadeniz 17. bölümü yeniden izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak diziyi izleyenilir.  Sen Anlat Karadeniz 18. bölümü 23 Mayıs akşamı ATV'de canlı ekranlarında izlenecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisini ATV ekranlarında izleyemeyen herkes için ATV canlı izle seçeneklerini sizlere haberimizde sunuyoruz. Her hafta dizi ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstlendiği Sen Anlat Karadeniz’in oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer alıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümünde; Tahir ile Nefes’in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat’ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat’ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir’e nefretinde bulur. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz’i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes’tedir. Tahir’in deli fırtınasını sadece Nefes’in şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan’ı, Nefes’e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil’in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir’in merhameti mi, Cemil’in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN