Back To Top
Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanları izle: Nefes ve Tahir'in bebeği dünyaya gelecek!

Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanları izle: Nefes ve Tahir'in bebeği dünyaya gelecek!

Sen Anlat Karadeniz 63. bölüm fragmanları izle: Nefes ve Tahir\'in bebeği dünyaya gelecek!
- A +

Sen Anlat Karadeniz dizisi izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi bu akşam (6 Kasım) yeni 63. bölümü ile ekranlarda olacak. Yeni bölüm öncesi fragmanları izlemek isteyen ya da 62. bölümde neler olduğunu merak edenler haberimizden detaylara ulaşabilir.

Sen Anlat Karadeniz 63. yeni bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında olacak. Her hafta çarşamba akşamları ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz'in bu haftaki bölümünde Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçeklerle yüzleşmek üzere olacak. İşte, Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanları ve 63. bölüme dair ipuçları.

SEN ANLAT KARADENİZ 62. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Murat İstanbul'da başını tahmin ettiğinden de büyük belaya sokmuştur ve Trabzon'a doğru yola çıkar. Atlattığını saldığı bu bela Kaleli Ailesi'nin ocağına ateş gibi düşer. Hazan beklenmedik bir hareketle bavulunu alarak Tarık ve Genco'nun yaşadığı Tamar'ların evine yerleşir.

Nikah hazırlıkları tamamlanan Mercan ve Tarık ise herkesten gizli baş başa buluşmak için fırsat kollar hale gelmiştir.

YENİ 63. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fikret'in herkesten habersiz adım adım planladığı gün gelmiştir ve bu güne denk kazandığını düşünenleri büyük bir hüsran beklemektedir. Nikahını yapan Tarik ve Mercan evliliklerinin ilk gecesini baş başa romantik bir yemekle kutlayacaklardır. Elbette kendilerine yakışır bir yemektir bu. Diğer yandan Ferhat ve Hazan kendi hayatlarına dair sarsıcı gerçekler ile yüzleşmek üzeredir. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes ve Tahir cephesinde ise yepyeni bir masal başlamak üzeredir.

SEN ANLAT KARADENİZ 63. BÖLÜM 1. FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 63. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN