Back To Top
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında | Tahir Genco’yu yakalayacak mı?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında | Tahir Genco’yu yakalayacak mı?

 - Son Güncelleme: 11.09.2019 Çarşamba 14:40
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında | Tahir Genco’yu yakalayacak mı?
- A +

ATV ekranlarının fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yayınlanan 55. bölümünde; Tahir ve Nefes, Zeynep’i hâkim karşısına çıkarıp, Genco’dan hesap soracak. Ancak Zeynep Genco’nun adamları tarafından öldürülür. Peki Tahir, Genco’yu yakalayacak mı? İşte Sen Anlat Karadeniz’in 55. bölüm fragmanı…

Sen Anlat Karadeniz’in 55. bölüm fragmanında Ferhat, Genco’yu kaçırıyor. Aklında ise işkence yapmak vardır. Tahir ise katil olmadan Ferhat’ı bulup Genco’yu hâkim karşısına çıkarmak ister. Bu heyecanlı anların yaşanacağı Sen Anlat Karadeniz’in 55. bölüm fragmanı haberimizde…

TAHİR, FATİH VE GENCO’YU BULACAK MI?

Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde; Nefes ile Tahir, Zeynep'e kol kanat gererken, hem Zeynep'i hâkim karşısına çıkaracaklar hem de Genco'dan hesap soracaklar. Genco'nun adamlarınca adliye önünde Zeynep öldürülürken, Tahir ise Genco'yu yakalamak adına gittiğinde büyük bir sürprizle karşı karşıyadır. Zeynep'in çocukken sevdiği ve aynı anda Tahir'in asker arkadaşı olan Ferhat, durumu öğrenir öğrenmez Genco'yu kaçırır. Aklında ise her zaman işkence ederek öldürme planı vardır. Tahir ise Ferhat'ı katil olmadan bulup, Genco'yu da hâkim karşısına çıkarmak ister.

19-09/11/sen-anlat-karadenizjpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nefes'i son anda hastaneye yetiştirmeyi başaran Tahir, Nefes'ini ve doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına dönüyor. Sen Anlat Karadeniz’in 54. Bölümünde; Genco’dan hesap sormaya niyetlenen Tahir, oraya gittiğinde beklenmedik bir şeyle karşı karşıya kalır. Genco'nun yıllar evvel canını yaktığı genç bir kız Nefeslere sığınmıştır. Bundan sonra Genco yaptıklarının cezasını çekecektir.

TÜM BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN