Back To Top
Sen Anlat Karadeniz’de Mercan gelinliği ile Tahir’in yanında | Sen Anlat Karadeniz 48. Bölüm fragman

Sen Anlat Karadeniz’de Mercan gelinliği ile Tahir’in yanında | Sen Anlat Karadeniz 48. Bölüm fragman

Sen Anlat Karadeniz’de Mercan gelinliği ile Tahir’in yanında | Sen Anlat Karadeniz 48. Bölüm fragman
- A +

Tahir, gelinliğini giymiş olan Mercan‘ı kucağında taşıyor. Sen Anlat Karadeniz 48. Yeni bölüm fragmanı seyirci ile buluştur. ATV ekranlarının sevilen ve heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde yine heyecan dolu gelişmeler yaşanıyor. Tahir yine evden ayrılıyor, yollara düşüyor bir daha da geri dönmüyor. Diğer yandan ise fragmandaki sahnede gelinliğini giymiş olan Mercan, Tahir’in yanında görünüyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında neler olacak? Ekranların sevilen ve yayınlandığı ilk günden itibaren heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 48. Bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler yayınlanan 48. Bölüm fragmanının detaylarına bakıyor. Sen Anlat Karadeniz Yeni bölümünde gelinliğini giymiş olan Mercan’ı Tahir’in taşıdığı görülüyor. Mercan ile Tahir evleniyor mu? Diğer yandan evden uzaklaşan tahir kendini yollara vuruyor ve eve dönmüyor. İşte merak edilenleri ile Sen Anlat Karadeniz 48. Yeni bölüm fragmanı ve detayları.

SEN ANLAT KARADENİZ 48. BÖLÜM FRAGMANINDA BÜYÜK HEYECAN

ATV ekranlarının sevilen dizisi yeni gelişmeler ile seyircisiyle buluştu. Sen Anlat Karadeniz 48. Bölümünde Tahir nereye gidiyor. Mercan ile Tahir evleniyor mu?

 

Mercan gelinlikle Tahir'in kucağında görülüyor. Ama bunun kimin hayali ya da kabusu olduğu belli değil. Nefes aşermeye başlıyor. Tahir yollara düşüyor ve saatler geçmesine rağmen eve dönmüyor. Ayrıca bir tüfeğin ateş aldığı görülüyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz son bölümünde neler oldu? Tahir, Vedat’tın ona bıraktığı CD’yi buluyor. Vedat bıraktığı videoda Tahir ve Nefes’e yaptığı son kötülüğü anlatıyor. Videonun başında onu öldürenin kim olduğunu merak ettiğini söylüyor. Onu öldürebilecekleri sayarken babası hiç aklına gelmiyor. Vedat’a göre en mantıklı isim ise Nefes oluyor. Ve Vedat Nefes’e bir hatıra bıraktığını söylüyor.

Vedat’ın B planını anlatıyor. Tahir’in Nefes’in gerçekten kocası olmadığını bildiğini söylüyor. Vedat, Nefes ile ikinci çocuklarının doğumdan sonra hemen öldüğünü hatırlatıyor. Vedat bu dönemde başka kadınlarla birlikte olduğunu ve bir hastalık kaptığını söylüyor. Bu hastalık erkekleri öldürmezken kadınları hamile kaldıklarında öldürüyor. Vedat, ‘Eğer Nefes hamile kalırsa çocuk da Nefes de ölecek’ diyor. Nefes’in hamile kaldığını öğrendiği ve Tahir ile gerçek bir aile olmaya hazırlandıkları bugünlerde gelen bu haber Tahir’i adeta paramparça ediyor.

Ancak Vedat’a hemen de inanmıyor. Önce gerçekten söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaya başlıyor. Bu sırada Nefes de her şeyden habersiz bebeğinin heyecanını yaşarken, Tahir’i de bu araştırmasında engelliyor.

19-04/14/sen_anlat_karadeniz_oyuncularinin_bebeklik_fotograflari_1544449502_7004.jpg

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU NE?

Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile yeniden heyecan yaratan Sen Anlat Karadeniz’in konusu ne? 

Çocuk gelin, kadına şiddet gibi önemli sorunları ele alan dizi, para karşılığı satılan bir çocuk gelin olan 'Nefes'in oğlu 'Yiğit'le birlikte eşi tarafından esir edilişi ve şiddet görmesi sonucu evden kaçmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Gözde Kansu'nun başrollerini paylaştıkları dizi 24 Ocak 2018 çarşamba günü ekrana girdi.

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN