Back To Top
Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde hangi kanalda ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarih verdi

Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde hangi kanalda ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarih verdi

 - Son Güncelleme: 13.09.2019 Cuma 15:50
Serap Paköz\'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde hangi kanalda ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarih verdi
- A +

Acun Ilıcalı Gerçeğin Peşinde programının yeniden başlayacağını açıkladı. Gerçeğin Peşinde hangi kanalda yayınlanacak? Serap Paköz'ün sunduğu program ne zaman başlayacak? İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları ve Serap Paköz'ün yeni programda olmamasının nedeni...

Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde hangi kanalda ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı Gerçeğin Peşinde programının ne zaman başlayacağının tarihini açıkladı. Serap Paköz'ün sunduğu 'Gerçeğin Peşinde' programı Acun Ilıca'nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre Pazartesi günü yeniden ekranlara dönecek. İşte program ile ilgili ayrıntılar...

Serap Paköz'ün sunduğu 'Gerçeğin Peşinde' programı Acun Ilıca'nın sosyal medya hesabından verdiği müjdeyle kısa bir aranın ardından Pazartesi günü yeniden ekranlara dönecek. Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin Peşinde’ programı, geçtiğimiz aralık ayında sona ermişti. Hafta içi her sabah yayınlanan program ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. 

GERÇEĞİN PEŞİNDE NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Gerçeğin Peşinde, programda herhangi bir değişiklik olmazsa hafta içi her gün saat 13.45'te Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Programın sunucusu ise bu yıl İnci Ertuğrul olacak.

SERAP PAKÖZ NEDEN YOK?

Programın kanal değişikliğine gitmesi dolayısıyla yeni bir yapılanma içerisine girdiği, bu sebeple Serap Paköz'le yolların ayrılarak İnci Ertuğrul'la sezona başlamaya karar verildiği düşünülüyor.

19-03/02/gercegin-pesinde.jpg

SERAP PAKÖZ KİMDİR?  (SERAP EZGÜ)

15 Haziran 1965’te Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Çukurova İdari Bilimler Fakültesi'nde okurken TRT'nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik hayatına başladı. 1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında çalıştı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı. 1997 yılında Kanal D'de başlayan özel televizyon deneyimini 2,5 yılın ardından Kanal 6 ve ATV'de sürdürdü. Daha sonra TGRT’ye geçti. Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Show TV’de Bizbize programı’nı hazırlayıp sundu. 2009 yılında Star TV’de Suç ve Ceza programı’nı hazırlayıp sundu. 2012 yılında ATV’de Yeniden Başlayalım programını hazırlayıp sundu. 2013’te FOX’ta Yeni Bir Umut programı’nı hazırlayıp sunmuştur. 29 Mayıs 2017 tarihinden beri TV8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmaktadır.

1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında çalıştı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı. 1997 yılında Kanal D'de başlayan özel televizyon deneyimini 2,5 yılın ardından Kanal 6 ve ATV'de sürdürdü. Daha sonra TGRT’ye geçti.

Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Show TV’de Bizbize programı’nı hazırlayıp sundu. 2009 yılında Star TV’de Suç ve Ceza programı’nı hazırlayıp sundu. 2012 yılında ATV’de Yeniden Başlayalım programını hazırlayıp sundu. 2013’te FOX’ta Yeni Bir Umut programı’nı hazırlayıp sunmuştur. 29 Mayıs 2017 tarihinden beri TV8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmaktadır.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN