Serenay Sarıkaya'dan olay dans! Sevgilisinin aklını aldı

Yapımcı Umut Evirgen ile aşklarını ilan eden oyuncu Serenay Sarıkaya, beraber Yunanistan'da tatil yaptığı sevgilisi ile bir gece eğlencesinde görüldü. Sevgilisi Umut Evirgen'in karşısında oynayan Sarıkaya, dansıyla sevgilisini adeta büyüledi. İşte binlerce yorum alan o görüntüler.

Cem Yılmaz, Kerem Bürsin, Çağatay Ulusoy gibi isimlerle kısa sürekli beraberlikler yaşayan oyuncu Serenay Sarıkaya, bir süredir adı Yapımcı Umut Evirgen ile anılıyordu. Çift geçtiğimiz dönemlerde aşk dedikodularını yalanlarken, Evirgen ani bir paylaşımla aşklarını itiraf etti. 30 yaşına basan sevgilisini doğum günün "İyi ki doğdun birtanem" notuyla kutladı. Beraber Yunanistan'da tatil yapan ikilinin bir görüntüsü de sosyal medyaya yansıdı. Sevgilisinin karşısında dans eden Sarıkaya, hareketleriyle magazine bomba gibi düştü. İşte o görüntüler.

kaya.jpg

ARTK AŞKLARINI GİZLEMİYORLAR

Her seferinde arkadaş olduklarını dile getiren Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen, aşklarını sonunda itiraf ettiler.

evirgenumt.jpg

Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile çekildikleri bir fotoğrafı kendi hesabından paylaşan Umut Evirgen, Sarıkaya'nın doğum gününü kutlayarak beraber olduklarını ilan etti.

sero.jpg

Yunanistan'da tatil yapan ikiliden de görüntüler gelmeye başladı. Çiftin Yunanistan tatiline Serenay Sarıkaya'nın annesinin de eşlik ettiği söyleniyor.

eviren.jpg

SERANAY OYNADI SEVGİLİSİ HAYRAN KALDI

2. sayfanın haberine göre; Tekne videosundan sonra bir gece eğlencesinde görülen aşıkların o anları ise videoya çekildi. Sarıkaya'nın, eline aldığı def ile sevgilisi Umut Evirgen'in karşısında dans etmesi magazin gündeminde en çok konuşulan videolar arasında girdi. İkili artık aşklarını gizli saklı yaşamazken, Sarıkaya'nın dikkat çeken dansı ise çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN