Back To Top
Sevgili Geçmiş dizisi fragmanı yayınlandı mı? Star TV'nin yeni dizisi geliyor! Sevgili Geçmiş konusu

Sevgili Geçmiş dizisi fragmanı yayınlandı mı? Star TV'nin yeni dizisi geliyor! Sevgili Geçmiş konusu

 - Son Güncelleme: 01.10.2019 Salı 11:37
Sevgili Geçmiş dizisi fragmanı yayınlandı mı? Star TV\'nin yeni dizisi geliyor! Sevgili Geçmiş konusu
- A +

Sevgili Geçmiş dizisi Star TV ekranlarına geliyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi, yakında izleyiciyle buluşacak. Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci gibi başarılı oyuncuların rol aldığı dizinin çekimleri İzmir Urla'da sürüyor...

Sevgili Geçmiş dizisi Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Süreç Film’in imzasıyla yayınlanacak olan dizide Emre Kınay, Ece Uslu, Seçkin Özdemir ve Sevda Erginci gibi isimler rol alıyor.

Sevgili Geçmiş dizisi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra ilk tanıtımıyla da ilgi toplamayı başardı.

Sevgili Geçmiş’in ilk tanıtımı yayınlandı.

SEVGİLİ GEÇMİŞ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star’ın yeni dizisi “Sevgili Geçmiş” izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Sevgili Geçmiş dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Dizinin tanıtım fragmanında "Yakında" denildi.

SEVGİLİ GEÇMİŞ OYUNCU KADROSU

Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekimleri İzmir’in ilçesi Urla’da yapılıyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ TANITIM FRAGMANI

Gizemli bir mektup, birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeşi, aralarından birinin düğününde buluşturur. Biri müzisyen, biri doktor, bir diğeriyse üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den bir daha çıkamaz ve birlikte yaşamaya mecbur kalır.

Çarpıcı hikayesi ve iddialı kadrosuyla “Sevgili Geçmiş” yakında Star’da başlıyor!

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN