Back To Top
Sıla'dan mahkeme sonrası ilk paylaşım

Sıla'dan mahkeme sonrası ilk paylaşım

 - Son Güncelleme: 22.04.2019 Pazartesi 19:04
Sıla\'dan mahkeme sonrası ilk paylaşım
- A +

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin davanın ikinci duruşması bugün gerçekleştirildi. Sıla mahkeme çıkışı yaptığı açıklamadan sonra Instagram'da yaşadıklarıyla alakalı bir gönderi paylaştı.

İşte Sıla'nın paylaşımı:

“Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var” demiştim birkaç ay önce. Çok örselenmiş çok kırılmıştım. Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim. Avazım çıktığı kadar bağırıp, susan binlerce kadının sesi olmak istedim. O kadınların yaşadığı ne varsa yaşadım! Yalanlar, iftiralar, algı operasyonları, toplum değerleri üzerinden beni sosyal lince kalkışmalar… Ama ben tek bir şeye, adalete yani doğruya güvenmeyi seçtim. Yalansız dolansız, bazen başıma geleni anlatırken çakıl taşları yutarak ama hep adalete inanarak ve sessiz kadınların gözlerinden güç alarak! Bugün, Adalet Sarayı’nın önünde konuşurken yine binlerce kadındık. Bu süreçte yanımda olan, sesim olan herkese çok teşekkür ederim. Ben yine yaşadıklarımdan bir şeyler öğrenmeye ama yine hayatı bildiğim gibi, kimseden korkmadan yaşamaya devam edeceğim… Hiçbir haksızlık karşısında sessiz kalmayarak…"

DEMET AKALIN'DAN SILA'YA DESTEK

Sıla'nın paylaşımına Demet Akalın'dan yanıt gecikmedi. Şarkıcı, Sıla'nın paylaştığı fotoğrafın altına 'Seni seviyoruz' yazdı.

Yükleniyor...

NE OLMUŞTU?

Ahmet Kural - Sıla Gençoğlu davasının ikinci duruşması bugün Çağlayan Adliyesinde görüldü. 60. Asliye Ceza Mahkemesi, Ahmet Kural’a üç ayrı suçtan toplam 16 ay 20 gün ceza verdi ve cezayı erteledi. 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN