Back To Top
Söz yeni bölümde Ateş her şeyi hatırlamaya başlıyor | Söz 69. bölüm izleme linki

Söz yeni bölümde Ateş her şeyi hatırlamaya başlıyor | Söz 69. bölüm izleme linki

Söz yeni bölümde Ateş her şeyi hatırlamaya başlıyor | Söz 69. bölüm izleme linki
- A +

Söz 69. bölüm izleyici karşısına 11 Şubat pazartesi günü gelecek. Söz yeni bölüm izleyiciyi aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile ekran başına kilitleyecek. Söz dizisini televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar puhutv'den yada haberimizdeki full kesintisiz izleme linkinden Söz 69. bölüm izleme olanağına sahipler. Söz yeni bölümde Ateş her şeyi hatırlamaya başlarken Yavuz tuzağa düşüyor. Derya Yavuz'u kötü durumda yakalıyor. İşte Söz 69. bölüm özeti ve Söz yeni bölüm izle linki...

Söz 69. bölüm izleyicisi Ateşin hayırlama sahneleri ile hüzünlenirken Yavuz'un pusuya düşmesi ile heyecanlanacak.  Söz yeni bölüm izleyici ile 11 Şubat akşamı her zmanki saatinde buluşacak.  Diziyi evlerinde televizyon karşısnda izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak yaylandığı andan itibaren internet ortamında kesintisiz izleye bilir. Yeni bölüm fagmanlarının heyecanlandırdığı Söz’de Yavuz  kurulan tuzak hecanlandırıırken ateşin her şeyi hatırlamya başlaması ise duygulandıracak. Geçtiğimiz hafta Ateş'in sağ salim ortaya çıktığı Söz dizisinde güzel gelişmeler yaşanıyor. Ateş her şeyi hatırlamaya başlayacak. Derya'ya yakalanan Yavuz ne yapacak? Söz 69. bölüm 11 Şubat puhutv full kesintisiz izleme linki ve Söz yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

SÖZ 69. BÖLÜM FRAGMANI 

Star TV'nin çok sevilen dizisi Söz'in 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Ateş, Nazlı'yla karşı karşıya gelmiş, izleyiciler bir hayli heyecanlanmıştı. Çünkü Eren Vurdem'in hayat verdiği Ateş için herkes çok endişeleniyordu. Ateş'i görünce mutlu olan izleyiciler Söz 69. bölüm fragmanıyla iyice heyecanlandı.

 

 

Söz 69. bölümüyle 11 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

 

 

SÖZ SON BÖLÜMDENELER OLDU?  

Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır.

19-02/11/soz-yeni-bolum.jpg

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN