Back To Top
Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de elenen isim belli oldu! Survivor Hakan mı Cumali mi elendi?

Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de elenen isim belli oldu! Survivor Hakan mı Cumali mi elendi?

Survivor\'da kim elendi? Survivor 2018\'de elenen isim belli oldu! Survivor Hakan mı Cumali mi elendi?
- A +

Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de dün akşam yapılan sms oylaması sonrasında adaya veda eden isim belli oldu. Eleme potasındaki Hakan, Damla ve Cumali isimleri arasından kimin elendiği merak konusu oldu. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımının belirlediği eleme adaylarından bir kişi bugün yarışmaya veda etti. İşte Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı ve yarışmadaki son durum.

Survivor'da kim elendi? Survivor'da Hakan mı, Damla mı, Cumali mi elendi? Dün geceki ödül oyunlarını kim kazandı? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların dokunulmazlık ve ödül oyunları için sergilediği performanslar eleme adayı olmalarında önemli etki olabiliyor. Survivor'da son olarak kimin elendiği ise merak ediliyor. Eleme potasına giren Hakan, Cumali ve Damla Sms oylamasına kaldı. Ada konseyinde elenen isim belli oldu. Acun Ilıcalı'nın elenen ismi açıklamasının ardından duygu dolu anlar yaşandı. İşte Survivor'da eleme gecesi yaşananlar ve son gelişmeler.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da oynana iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı gerçekleşen ada konseyiyle birlikte, takımlarının ortak kararıyla ilk eleme adayını Cumali olarak belirlemişti. Ardından bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmi Cem ise sürpriz bir karar vererek Hakan'ın adını verdi ve Hakan ikinci eleme adayı oldu. İkinci kez dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler bu sefer takım kararıyla Damla'nın ismini eleme adayı olarak belirlemişti ve üçüncü aday Damla olmuştu. Gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim Cumali oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı aç olan karınlarını doyurabilmek adına son ana kadar mücadelelerini sürdürmeye devam ediyorlar. Bu akşam Acun Ilıcalı ödül oyunu öncesinde ödülü açıkladı ve iki takım yarışmacıları da adeta kriz geçirdi. Ödül bir kova dolusu tavuktu. Yarışmacılar ödül için kilitlendiler ve zorlu parkurda birbirleriyle savaştılar. Oynanan ödül oyununu kazanan taraf ünlüler takımı oldu ve karınlarını tıka basa doyurdular.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da baraka ödülü yarışmacılar için oldukça önem arz ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam daha rahat bir ada koşulunda yaşamak için karşı karşıya geldiler. Ünlüler takımı baraka oyununda yine es geçmedi ve mücadeleyi kazanmayı bildi. Zorlu parkurda ünlüler takımı 10-7 maçı kazanarak, yataklı ve yastıklı adalarına geri döndüler.

SURVİVOR DAMLA CAN KİMDİR?

Survivor'da başarılı bir sezon geçirdiği esnada sigara içerken görüntülerinin ortaya çıkması performansının önüne geçmişti. Bu nedenle açıklama yapmak zorunda kalan Ilıcalı, yarışmacının uyarıldığını duyurmuş ve bundan sonra böyle bir durumun olmaması için daha fazla özen göstereceklerini ifade etmişti. Kişisel gelişim koçu ve spor eğitmenliği de yapan Can, yarışma öncesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Her şeye rağmen benimle misiniz?" diye sormuştu.

SURVİVOR HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında dikkat çeken isimler arasında yer almış ve aynı yarışmada tanıştığı Gizem Hatioğlu ile dünyaevine girmişti. Survivor Panorama'da ve TV8'e ait çeşitli programlarda sunuculuk da yapan Hakan, çekimler esnasında adada olmak istediğini sık sık dile getirmişti.

SURVİVOR CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN