Back To Top
Tarkan ameliyat oldu

Tarkan ameliyat oldu

 - Son Güncelleme: 30.06.2019 Pazar 13:08
Tarkan ameliyat oldu
- A +

Ünlü sanatçı Tarkan, ameliyat oldu. Tiroid nodülü nedeniyle ameliyat olan ünlü sanatçının, sağlık durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

Ünlü sanatçı Tarkan'ın dün ameliyat olduğu açıklandı. Sesine ve uykusuna etki eden tiroid nodülü nedeniyle operasyon geçiren sanatçının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Prof. Dr. Mete Düren tarafından Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yapılan ameliyatın başarılı geçtiği belirtildi. Megastarın bugün taburcu olup Almanya'ya gideceği öğrenildi.

"BEN SİZİ ÖZLEDİM, SİZ BENİ ÖZLEDİNİZ Mİ?"

Tarkan, 10 yılın ardından Rusya'nın başkenti Moskova'da geçen ay konser vermişti. Rus hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan Tarkan'ın konseri 2 saat sürmüştü.

Moskova'daki Crocus City Hall isimli büyük konser merkezinde gerçekleşen konserde Tarkan sahneye lazer gösterileri eşliğinde çıkmıştı. Konser sırasında Rus hayranlarına seslenen Tarkan "10 yıl mı geçti? Ben sizi özledim, siz beni özlediniz mi? Moskova'ya geldiğim için mutluyum. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum" demişti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN