Back To Top
The Walking Dead 9. sezon ne zaman yayınlanacak?

The Walking Dead 9. sezon ne zaman yayınlanacak?

The Walking Dead 9. sezon ne zaman yayınlanacak?
- A +

The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlıyor? İşte The Walking Dead yeni sezon tarihi açıklandı. Yaşayan ölülerin ele geçirdiği dünyada ayakta kalmaya çalışan bir grup insanın hikayesini anlatan The Walking Dead dizisi dünyada bir kasırga gibi esmişti. Hayranları 9. sezonu merakla bekliyordu. İşte The Walking Dead 9. sezon tarihi...

The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlıyor? The Walking Dead yeni sezon tarihi açıklandı. Merakla beklenen The Walking Dead dizisinin 9. sezonunun 10 Şubat'ta seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Sekizinci sezonda ciddi bir reyting kaybı yaşayan The Walking Dead’de baş yazarlık görevini Angela Kang’in üstlenmesiyle birlikte gerçekleşen değişim, yeni karelerde de ortaya çıktı.

Zaman atlaması yapılan dizide aradan geçen zamanla Rick Grimes’ın tarzı değişiyor, oğlu Carl’ın kaybını kabulleniyor.

19-01/20/the-walking-dead-yeni-sezon-tarihi.jpg

Kullanılabilir kaynakların sayısında da ciddi bir azalmanın söz konusu olduğu yeni hikayede, artık araba ve benzin bulunamadığı için at arabaları kullanılıyor.

The Walking Dead’in 9 . sezon afişi de geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

Frank Darabont tarafından geliştirilen Amerikan dizisinin hikayesi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard'ın aynı adlı çizgi romanına dayanıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN