Back To Top
Timsah Celil kimdir? Timsah Celil'in gerçek ismi ne? Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Nerelidir?

Timsah Celil kimdir? Timsah Celil'in gerçek ismi ne? Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Nerelidir?

 - Son Güncelleme: 17.04.2019 Çarşamba 08:33
Timsah Celil kimdir? Timsah Celil\'in gerçek ismi ne? Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Nerelidir?
- A +

Çukur dizisindeki Timsah Celil kimdir? Timsah Celil'in gerçek ismi ne? Ahmet Melih Yılmaz sevilen dizide Timsah Celil olarak izleyici karşısına çıktı. Yılmaz en son Gölgeler İçinde'de Ati karakterine hayat vermişti."Ahmet Melih Yılmaz kimdir?, Nerelidir?, Hangi dizilerde oynadı?" sorularının yanıtı ve Timsah Celil ile ilgili detaylar haberimizde.

Çukuır dizisinde 2 bölümdür oynayan Timsah Celil kimdir? Timsah Celil'in gerçek ismi ne? Her pazartesi ekranlara gelen Çukur dizisinde Timsah Celil rüzgarı esiyor. Timsah Celil kararkterine hayat veren oyuncu Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? İşte Cumali'yi kaçıran ve Oruç Reis'e bile korku salan Timsah hakkında tüm merak edilen detaylar...

19-04/17/timsah-celil.jpg

TİMSAH CELİL KİMDİR? 

Timsah Celil Koçovalılar'ın yeni düşmanı olarak ortaya çıktı. Timcah önce mahalledeki emlakçıyı kaçırıp öldürdü. Sonra Çukur'daki 2 çocuğu kaçırmak istedi. Ama Cumali çocukları bırakması karşılığında kendi elleri ile teslim oldu. Timsah Cumali'yi kaçırıp Yamaç'a mesaj yolladı. Koçovalılar'dan intikam almak isteyen Timsah karakteri Çukur'da ortalığı karıştırdı. Çukur dizisi Timsah karakterinin de gelmesi Yamaç'ın hesaplamadan yaptığı bir eylem sonucunda oldu. Sedat'ın başına gelenleri haber alan Timsah lakaplı psikopat ise bunu Yamaç'a ödetmek için gelecek. Kendi sorumluluğunda olan Sedat'ı gözünü kırpmadan öldürdüğünü duyan Timsah, aynı duyguyu bende yaşatacağım deyip Cumali'yi kaçırdı. Timsah Cumali'yi ölecek mi? Bu sorunun yanıtı önümüzdeki hafta belli olacak. 

19-04/17/timsah-celil-cukur.jpg

AHMET MELİH YILMAZ KİMDİR? 

1 Ocak 1989 yılında hayata gözlerini açan oyuncu dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Oğlak burcu ve 30 yaşında olan Ahmet Melih Yılmaz ilk kez kamera karşısına 2010 yılında "Felaket" isimli kısa film sayesinde geçmiştir.

En sonra yer aldığı yapım ise 2019 yılında yayınlanan "Gölgeler İçinde" isimli sinema filminde "Ati" karakterine hayat vermişti. dilerseniz şimdi bu yakışıklı oyuncunun yer aldığı tüm dizi ve filmleri madde madde verelim.

Ahmet Melih Yılmaz'ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

2019- Çukur – Timsah

2019 – Gölgeler İçinde – Ati

2018 – Yuva – Asker

2017 – Körfez – Cihan

2017 – Daha – Osman

2015 – Hatırla Gönül

2015 – Abluka

2010 – Felaket – Meriç

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN