Back To Top
TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm tek parça YouTube'da | Diriliş Ertuğrul 147. bölümü ile ekranlarda

TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm tek parça YouTube'da | Diriliş Ertuğrul 147. bölümü ile ekranlarda

 - Son Güncelleme: 15.05.2019 Çarşamba 13:06
TRT1 Diriliş Ertuğrul son bölüm tek parça YouTube\'da | Diriliş Ertuğrul 147. bölümü ile ekranlarda
- A +

TRT1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 147. yeni ve son bölümü ile yine izleyicilerini ekran karşısına kilitledi. Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün YouTube’dan izlemek isteyenler çeşitli araştırmalarına devam ediyor. Diriliş’in yeni bölümünde Ertuğrul Bey’in mağaradan kurtulup kurtulamayacağı merak ediliyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında kurduğu tuzağın ardından Albastı olduğu öğrenilen Beybolat’ı köşeye kıstıran Ertuğrul Bey ile İlbilge, Beybolat’ı tam enseleyecekken, Beybolay, nehre atlayarak kaçıyor. İşte Diriliş Ertuğrul’un son bölümüne dair aradıklarınız…

TRT1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, 147. yeni ve son bölümü ile nefesleri kesmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni fragmanında 8 Mayıs’ta yayınlanan bölümde yine heyecan dolu anların yaşanacağı anlaşılıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünü YouTube’dan full izleyenler, Diriliş’in bu haftaki bölümünün etkisinde uzun süre kalıyor. Diriliş’in bu haftaki bölümünde Arıkbuka, yaptığı baskının ardından Ertuğrul Bey’i bir şekilde yakalar. İşte Diriliş Ertuğrul'un 147. yeni bölümüne dair merak edilenler…

Diriliş Ertuğrul 147. yeni bölümde neler oluyor?

Kurduğu tuzağın ardından Albastı olduğu öğrenilen Beybolat’ı köşeye kıstıran Ertuğrul Bey ile İlbilge, Beybolat’ı tam enseleyecekken, Beybolat nehre atlayarak kaçmayı başarıyor. Diriliş Ertuğrul’un 147. yeni bölümünde; bunun ardından zerine Ertuğrul Bey, Albastı’nın cesedini bulması için Alpları nehre gönderir. Fakat nehre Kayı Alplarından daha evvel ulaşan Arıkbuka, Kayı Alplarnı şehit ettikten sonra Albastı’yı kurtarıyor. Onu da mağarasına götürdükten sonra tedavisini yapar. Öbür yandan Ertuğrul Bey’ce Alplık kılıcı yeniden verilen Bamsı Albastı’yı bulmak adına araştırmalara dâhil olur ve Arıkbuka’ca şehit olan Kayı Alplarını görür. Diriliş Ertuğrul’un 147. yeni bölümünde; Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimalinin ardından Gündoğdu Bey ile beraber gizli bir yere doğru ilerlerler. Berk Han’ın adamıyla görüşen Ertuğrul Bey’e aniden baskın düzenleyen Arıkbuka Ertuğrul Bey’i bir şekilde yakalar. Mergen ile Dumrul’u şehit ettikten sonra ve Turgut’u da ağır bir şekilde yaralar. Gündoğdu ile Alpların, Ertuğrul Bey’i bulup bulamayacağı merak ediliyor.Diriliş Ertuğrul son bölümde neler olmuştu?

Ertuğrul Bey, tuzağa düşürdüğü Alıncak ile Dragos’u yakaladık, Alıncak’ı öldürdükten sonra Dragos’u da idam etmek adına Macellum’a çıkartmıştı. Dragos’un adamı komutan Branas’la Dragos’u idamdan kurtarmak adına çeşitli planlara imza atan Beybolat, son anda kimliğinin açıklaması adına plana uymamış ve Ertuğrul’un Alpleriyle beraber Dragos’un askerlerine saldırı düzenlemişti. Böylece onun Albastı olduğunu bilen herkes ölmüş ve Ertuğrul Bey’in kuşkularını ortadan kalkmış olacaktı.

19-05/08/dirilis-ertugrul-son-bolum-izle-dirilis-ertugrul-yeni-bolum-fragman.jpg

Diriliş Ertuğrul final tarihi ne zaman?

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, 150. bölümünün ardından final yapacak ve devam dizisi olarak Diriliş Osman start alacak. Diriliş Osman dizisinin başrolünde Burak Özçivit de olacak ve bu dizi de beklenenlere göre en az 5 sezon sürecek.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN