10.02.2020  14:48

Tutunamayanlar 5. bölüm işler karışıyor... Tarık, para bulmak için tehlikeli işlere giriyor

Tutunamayanlar dizisi 11 Şubat Salı akşamı yayınlanacak bölümü ile hayranlarını bir kez daha kahkahaya boğacak. Tefecilerden de istediği parayı alamayan Tarık, son çare olarak, insan kaçırmayı ve fidye istemeyi kafasına koyar. Tutunamayanlar dizisinin fragmanları ve 5. bölümde yaşanacakların ayrıntıları haberimizde. Tutunamayanlar 5. son bölüm izleme ekranı da haberimizde.

+
-

İlk olarak, 7 Ocak 2020 Salı günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisi, 5. bölümü ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu ve Zafer Algöz'ün yer aldığı Tutunamayanlar, 11 Şubat Salı günü yine saat 20.00'de yayınlanacak. İşte tutunamayanlar dizisi 5. bölüm fragmanları ve tüm detaylar...

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİ 5. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Dizinin yeni bölümünde Tarık'ın, İrem'i etkilemek için yaptıkları, yepyeni karışıklıklara yol açar. Tarık, acil para ihtiyacını karşılamak için tefecilere gitmek zorunda kalır.

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİ 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İstediği parayı tefecilerden de temin edemeyen Tarık, yine istemediği sonuçlarla karşılaşır. Tarık'ın son çaresi fidye istemek olacaktır. İşte dizinin fragmanları:

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

20-02/10/tut3-kopya.jpg

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİ OYUNCUSU ECE ÇEŞMİOĞLU KİMDİR?

Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan güzel oyuncu, profesyonel anlamdaki oyunculuk kariyerine, 'Çocuklar Duymasın' dizisiyle başladı. 2006'da 'İki Aile' dizisinde Ceren rolüyle hayran kitlesini arttıran Ece Çeşmioğlu, Firar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Yazın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer aldı. 2017 senesinde 'Yüz Yüze' dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, 'Yuvamdaki Düşman' dizisinde de Ceren karakterini canlandırmıştı. 30 yaşındaki Ece Çeşmioğlu, 1.63 metre boyunda, 52 kilo ve Yay burcu... Ece Çeşmioğlu, şu sıralarda Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez ile evlilik hazırlığı içerisinde. 

TRT 1 TUTUNAMAYANLAR 5. BÖLÜM CANLI İZLE

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSU

Hayatı boyunca hiç çalışmamış Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çakışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. Sonrasında olanlar olur...

 

 

 

GÜNÜN VİDEOSU

Esad''a ağır darbe böyle vuruldu

İdlib''deki operasyonlarda 17 günde bin 709 rejim askeri, 55 tank, 3 helikopter, 18 zırhlı araç, 29 obüs etkisiz hale getirildi.

DİĞER HABERLER
Şehitler için hastaneye koştular
Kalın'dan kritik görüşme
Hainler hüsrana uğrayacaktır
İdlib Balyun nerede?
Rus savaş uçakları kullandı
Bakan Akar ve komutanlar sınırda
Rusya, gizli husumeti ifşa etti