17.02.2020  09:05

Tutunamayanlar 6. bölüm son fragmanı yayınlandı | Tarık yine başına iş açıyor

Tutunamayanlar 6. yeni bölümde İrem'i etkilemek için iş kurma planlarına devam eden Tarık, kendisi ve arkadaşlarının başına yeni çoraplar örer. TRT 1 ekranlarının absürt komedi türündeki dizisi Tutunamayanlar'ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. (Youtuber) Atakan Özyurt, Tutunamayanlar'da Keloğlan karakterini canlandıracak. Tutunamayanlar yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

+
-

TRT'nin absürt komedi dizisi Tutunamayanlar 5. bölümü izleyicileri kahkahaya boğdu. İş kurmak için Belgin’den para alan Tarık, ne iş kuracağına bir türlü karar veremedi. İş fikirleri düşünürken paranın bir kısmını harcayan Tarık ve arkadaşları hangi sektörde iş yapması gerektiği hakında karar vermek için yoğun bir düşünce ortamı içerisine girdi.

TUTUNAMAYANLAR 5. BÖLÜM İZLE

Tarık’ın, Belgin’i kaçırdığını öğrenen Cemile sinirlenip Tarık’ı evden kovmaya karar verdi. Cemile’nin alt katını kiralayan Hicabi ise evine eşya bulmak için yoğun çaba sarfetti.


TUTUNAMAYANLAR 6. BÖLÜM SON FRAGMANI İZLE

TUTUNAMAYANLAR 6. BÖLÜM FRAGMAN İZLE


Tutunamayanlar dizisinin bundan sonraki bölümlerinde
ünlü Youtuber Atakan Özyurt, Keloğlan karakterine hayat verecek.

TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Hayatı boyunca hiç çalışmayan Tarık, gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e gönlünü kaptırır. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın mahallesindeki kafede çalışmaya başlar. İrem’i etkilemek için iş kurması gerektiğinin farkına varan Tarık, İlham Perisi İlhan’la tanışır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerin ardından yeni iş girişimlerinde bulunacak.

20-02/17/keloglan.jpg

ATAKAN ÖZYURT KİMDİR?

1993 yılında Ordu'da doğan Atakan Özyurt, eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü'nde tamamlamıştır. Çektiği Vine'larla tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır. Atakan Özyurt, Tutunamayanlar dizisinin 6. bölümünden itibaren "Keloğlan" karakterini canlandıracak. 

DİĞER HABERLER
Almanya bağışıklık haritasıyla aşı yapacak
Kayyum icraatine sert tepki
Sadi Konuk'taki görüntülere açıklama
Cezaevlerinde görüntülü görüşme dönemi
Fatih'te uyuşturucu operasyonu: 2 zanlı tutuklandı
KKTC'ye giriş yasağı 11 Nisan'a uzatıldı
Devir geliri bölüşerek çoğaltma devridir