Back To Top
Ufak Tefek Cinayetler final bölümünde kim öldü? Star Tv Ufak Tefek Cinayetler final bölümü izle

Ufak Tefek Cinayetler final bölümünde kim öldü? Star Tv Ufak Tefek Cinayetler final bölümü izle

Ufak Tefek Cinayetler final bölümünde kim öldü?  Star Tv Ufak Tefek Cinayetler final bölümü izle
- A +

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izleyicilerine sürpriz final. Sevilen dizinin 5 Haziran akşamı sezon finali yayınlandı. 5 Haziran akşamı ekranlara gelen dizide kimin öldüğü merak ediliyor. Star Tv'de Canlı izleyici karşısına gelen dizinin geçmiş bölümlerini izleme linki haberimizde. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünden sonra yeni sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izleyemeyenler için canlı izleme linki ve Ufak Tefek Cinayetler final bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde...

Star Tv 'nin salı gecelerine damga vuran dizisi Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm ile sezon finali yaptı. Yeni sezon fragmanı ise diziden hemen sonra kanal tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Dizinin fenomenleri canlı izleme linkini haberimizde bulabilirler. Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izleyicileri işlenen yeni cinayetle şoke oldu. Dizinin sezon finalinde kim öldürüldü?  Ufak Tefek Cinayetler izleyicileri için son bölümde neler olduğunu haberimizin içinde derledik.  Ufak Tefek Cinayetler 32. final bölüm özeti ve  yeni bölüme dair ipuçları var. Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkındaki tüm gelişmeler haber detayda...

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölümünde  sezon finali ve süpriz bir öüm vardı. İzleyiciler şimdi kim öldürüldü merak ediyor. Star Tv'de 5 Haziran akşamı canlı izleyici karşısında çıkan sevilen dizinin son bölüm özeti ve izleme linki haberimizde. Ufak Tefek Cinayetler  final bölümü ile dikkat çekti. İşte Ufak Tefek Cinayetler 32. final bölümü izleme linki ve Ufak Tefek Cinayetler final bölümüne dair gelişmeler haberimizde...

UFAK TEFEK CİNAYETLER  YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Burcu-Arzu-Merve-Oya arasında yaşanan sözlü diyalog, yerini şiddete bıraktıktan sonra olanlar olmuştur. Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde yaza merhaba partisinde evin üst katında ciddi bir kavgaya tutuşan kadınlar, araya Edip'in girmesiyle birlikte gözleri bir şey görmemiş ve Edip'i aşağı atmışlardır. Peki, Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde Edip'i kim öldürdü?

UFAK TEFEK CİNAYETLER GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Olan bitenden rahatsızlığını dile getiren Arzu, Pelin'in başındaki karabulutları öne sürerek bir nevi ortaklık teklif etmiştir. Bu ortaklı, işlenecek cinayet içindir. Pelin'in hayatını mahvetmek için her yolu denemeye hazır olan Merve, Taylan'ın canını fena halde yakmıştır. Bu durum Pelin'in evliliğinde sarsıntı yaratınca ortalık karışmış ve Pelin, Merve'yi ortadan kaldırmaya karar kılmıştır. 

Arzu'nun hedefinde ise belki de uzun zamandır aklının bir köşesinde yer alan Burcu'yu uzaklaştırma planı, bu kez resmi bir girişimle ortaya çıkacaktır. Bu girişimin ortağı, henüz acısı taze olan Pelin olacaktır. Peki, Arzu-Pelin ortaklığı sonucunda ölen isim kim olacaktır? 

Reyting rekortmeni dizide ilk cinayete kurban giden kişi Doktor Elif oldu. Doktor Elif'in öldürülmesinin ardından sezon finalinin ikinci cinayeti de işlendi ve bu kez de Edip öldürüldü.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN