Ünlü sanatçı 1 gecede her şeyini kaybetti! Bakın evinde hangi kabusu yaşadı?

Ünlü sanatçı 1 gecede her şeyini kaybetti! Bakın evinde hangi kabusu yaşadı?

Ünlü şarkıcı Melike Şahin, geçtiğimiz gece hayatının şokunu yaşadı. Yoğun bir konser turuna çıkan sanatçı turne sonrası evine döndüğünde gözlerine inanamadı. Kabusu yaşayan ünlü şarkıcının bakın başına neler geldi?

Tutuşmuş beraber şarkısıyla büyük bir ün kazanan başarılı şarkıcı Melike Şahin'in konser turnelerine başladı. Turnelerine hız kesmeden devam eden başarılı şarkıcı evine döndüğüne şoke oldu. Eve hırsızın girdiğini fark eden Şahin'in tüm birikimi buhar oldu. Bakın hırsız Melike Şahin'in evinden neler çaldı?

71.jpg

TÜM BİRİKİMİ YOK OLDU

TV100'den Onur Üçkarışoğlu'nun haberine göre; Konser turnesi sonrası evine dönen Melike Şahin, hırsız şokuyla karşılaştı. Eve girdiğinde değerli eşyalarının yerinde olmadığını fark eden Şahin, birikim olarak evde tuttuğu 120 bin TL nakit parasının da çalındığı şokunu yaşadı.

eve-girdi.jpg

SOLUĞU KARAKOLDA ALDI

Yaşadığı olay karşısında büyük bir şaşkınlığa düşen Şahin, soluğu karakolda aldı. Hırsızlık olayı için gittiği karakolda polis ekipleri Şahin'in evine giren hırsızlar için çalışma başlattı. Konuyla ilgili hala çalışma devam ediyor

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN