Back To Top
Yasak Elma 52. bölüm ilk fragman yayında mı? 51. bölümde neler oldu? Bebeğin babası merak konusu

Yasak Elma 52. bölüm ilk fragman yayında mı? 51. bölümde neler oldu? Bebeğin babası merak konusu

 - Son Güncelleme: 01.10.2019 Salı 14:21
Yasak Elma 52. bölüm ilk fragman yayında mı? 51. bölümde neler oldu? Bebeğin babası merak konusu
- A +

Yasak Elma 52. bölüm ilk fragman henüz yayınlanmadı. 51. bölümde neler oldu? Bebeğin babasının Halit olup olmadığı merak konusu olmaya devam ederken Şahika'nın yeni oyunlar peşinde koştuğu düşünülüyor. Yasak Elma 51. bölüm izleme linki haberimizde...

Hafta içi her pazartesi FOX TV ekranlarına gelen Yasak Elma dizisi 52. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 51. son bölümü ile yine çok konuşulan dizinin yayınlanan bu son bölümünü izleyemeyenler haberimizden Yasak Elma 51. bölüm izleme linkine ulaşabilir.

BEBEĞİN BABASI GERÇEKTEN HALİT Mİ?

Yıldız'ın doğumu gerçekleşti. Bebeğin babasının Halit olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yapıldı. Fakat bebeğin babası Halit çıkmadı. Yıldız bu haber karşısında büyük şok yaşarken, Ender de durumdan şüphelendi. Şahika'nın yeni oyunu bu mu? Yıldız'ın bebeği başkasına mı veriliyor?

YASAK ELMA 51. BÖLÜM ÖZETİ

Ender, Sabri’nin ihaneti karşısında ne yapacağını şaşırırken, kendini Erim’e aklamaya çalışır. Ender ve Yıldız, Şahika’nın asıl yüzünü Halit’e göstermek için yeni bir plan yaparlar. Planlarının başarıya ulaştığını düşündükleri sırada Şahika’nın uzun zamandır üstünde çalıştığı öldürücü darbesiyle sarsılırlar.

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimize eklenecektir.

YASAK ELMA 51. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA 52. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin 52. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı...

LİLA KARAKTERİNDE OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ

Yasak Elma, yeni sezona oyuncu değişikliği ile başladı. Lila karakterini canlandıran Ayşegül Çınar'ın dizi kadrosundan ayrılması ile birlikte, yeni sezondan itibaren bu karaktere Buçe Buse Kahraman can veriyor.

İMAN CASABLANCA YASAK ELMA’DA

Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerinde, “Best Model Of The World” yarışmasında birincilik tacını takan Faslı model Iman Casablanca, “Leyla” karakterine hayat verecek.

Leyla, istemediği biriyle zorla evlendirilmiştir. Leyla tüm imkanlarını zorlayarak kaçar ve hayata tutunma mücadelesinde yolu Kaya ile kesişir. Bu ikisinin de hayatını bambaşka bir yöne sürükleyecektir.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN