Back To Top
Yasak Elma 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Halit Yıldız'ı hayatından çıkaracak mı?

Yasak Elma 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Halit Yıldız'ı hayatından çıkaracak mı?

Yasak Elma 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Halit Yıldız\'ı hayatından çıkaracak mı?
- A +

Yasak Elma 53. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 14 Ekim 2019'da FOX TV ekranlarında yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan dizi heyecanla bekleniyor. Peki 52. bölümde neler oldu? Halit Yıldız'ı hayatından çıkaracak mı? İşte detaylar...

Yasak Elma 53. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Dizinin 52. son bölümü dün yayınlandı. FOX TV'nin sevilen dizisinin yayınlanan son bölümünde; Şahika, Halit'i tamamen avucunun içine almayı başardığını düşünerek, planının geri kalanını uygulamaya koyacak.

Halit, Yıldız'ın ona ihanet ettiğini sanarak Yıldız'ı tamamen hayatından çıkarmak için harekete geçiyor. Son bölümün ardından Yasak Elma 53. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YASAK ELMA 52. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ender ve Yıldız, Şahika'nın asıl yüzünü Halit'e göstermek için yeni bir plan yaparlar. Planlarının başarıya ulaştığını düşündükleri sırada Şahika'nın uzun zamandır üstünde çalıştığı öldürücü darbesiyle sarsılırlar.

Ender, Sabri'nin ihaneti karşısında ne yapacağını şaşırırken, kendini Erim'e aklamaya çalışır.

YASAK ELMA 52. BÖLÜM - ENDER BEBEĞİ ARIYOR

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN