Back To Top
Yasak Elma 56. bölüm fragmanı izle: Şahika Halit'in güvenini kaybedecek

Yasak Elma 56. bölüm fragmanı izle: Şahika Halit'in güvenini kaybedecek

Yasak Elma 56. bölüm fragmanı izle: Şahika Halit\'in güvenini kaybedecek
- A +

Yasak Elma 56. bölüm fragmanları yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölümde büyük gelişmeler yaşanacak. Fragmandaki detaylara bakılır ise Halit ve Yıldız zehirleniyor. Şahika Halit'in güvenini kaybediyor. Gelişmeler merakla bekleniyor… İşte Yasak Elma 56. bölüm fragmanları...

Yasak Elma 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde bu hafta Halit duyduklarının ardından Şahika'yı evden kovacak.

YASAK ELMA 56. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız her geçen gün kıymete biniyor. Kaya ve Ender'in çocuğu olduğunu öğrenen Yiğit neye uğradığını şaşıracak ve Ender'in kendisinden özür dilemek istemesi nedeniyle deliye dönecek. Yiğit yılların hesabını Ender'den sormaya kararlı.

Şahika açıklamaların ardından Kaya'yı ziyarete gitse de ondan da beklenen tepkiyi alacaktır. İyice köşeye sıkışan Şahika son hamlesini yapacaktır. Halit'in aldığı bir haberle bir anda yere yığılması Şahika'nın son hamlesi ile bağlantılı olacaktır.

YASAK ELMA 55. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şahika Yiğit'nin babasını, annesini herkese açıklar. Yiğit'in yeğeni olduğunu ve evlendiğini de söyler. Herkes şoke olur.

Geçen hafta Yıldız-Ender işbirliği büyük olayları beraberinde getirmişti. Bu hafta Halit’in Şahika’ya çıkışı ve sonrasında Şahika’nın intikam adımları izleyicileri ekran başında tutacak.

YASAK ELMA 56. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Şahika’nın tüm gerçekleri söylemesi Halit, Ender, Kaya ve Yiğit’in hayatını tamamen değiştirecektir. Şahika kendini aklamak adına yeni bir plan yapma hazırlığındayken, Halit ona olan güvenini yitirmeye başlar. Şahika Halit’i kaybedecek olduğunu anlar ve yenilgisinin bedelini herkese çok ağır bir şekilde ödetmeye karar verir.

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Şevval Sam (Ender Çelebi Argun),
Talat Bulut (Halit Argun),
Eda Ece (Yıldız Argun),
Barış Kılıç (Kaya Ekinci), 
Nesrin Cavadzade (Şahika), 
Tuvana Türkay (Leyla / Ayşe)
Şafak Pekdemir (Zehra Argun),
Barış Aytaç (Caner Çelebi),
İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan),
Kıvanç Kasabalı (Sinan),
Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir),
Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş),
İlber Uygar Kaboğlu (Erim Argun),
Ayşegül Çınar (Lila Argun),
Tuğçe Koçak (Lal Uzun),
Melisa Doğu (Asuman),
Yeliz Şar (Defne),
Sarpcan Köroğlu (Kemal),
Erdem Kaynarca (Dündar),
Berna Keklikler,
Belinay Sandıkçı (Dila),
Doğaç Yıldız (Yiğit),
Haktan Pak (Mustafa),
Ege Kökenli (Yağmur),
Onur Tuna (Alihan Taşdemir, 1. ve 2. Sezon),
Sevda Erginci (Zeynep, 1. ve 2. Sezon) 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN