Back To Top
Yasak Elma 60. Bölüm fragmanı yayınlandı: Şahika Halit’i saf dışı bırakacak

Yasak Elma 60. Bölüm fragmanı yayınlandı: Şahika Halit’i saf dışı bırakacak

Yasak Elma 60. Bölüm fragmanı yayınlandı: Şahika Halit’i saf dışı bırakacak
- A +

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’nın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma dizisi son bölüm ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında Şahika ipleri eline alıyor. Şirket içerisinde yaşanan Nadir, Şahika, Halit ve Ender savaşı yeni bir boyut kazanıyor. Yasak Elma 60. yeni bölüm fragmanı haberimizde…

 

Yasak Elma dizisi 60. yeni bölümü ile 9 Aralık 2019 Pazartesi günü FOX TV ekranlarında olacak. Sevilerek takip edilen dizinin 60. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

YASAK ELMA 60. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yasak Elma yayınlanan yeni bölüm fragmanında şirketteki Şahika, Nadir, Ender ve Halit savaşı yeni bir boyut kazanıyor. Şahika, Leyla'yı şirkete getirerek Halit'i saf dışı bırakmanın hesaplarını yapıyor.

19-12/03/yasak-elma.jpg

Öte yandan Nadir, Yıldız üzerinden Halit'i vurmaya çalışırken sürpriz hediye ile herkesi şok ediyor. Halit'e Yıldız'ın resmini çizdiren Nadir, herkeste büyük şaşkınlık yaşanmasına neden oluyor.

60. BÖLÜM FRAGMANI

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

OYUNCU KADROSU

Talat Bulut
Eda Ece
Şevval Sam
Nesrin Cavadzade
Şafak Pekdemir
Tuvana Türkay
Doğaç Yıldız
Hakan Karahan
Barış Aytaç
Buçe Buse Kahraman
Serkan Rutkay Ayıköz
İlber Kabaoğlu
Barış Kılıç

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN