11.02.2020  07:19

Yasak Elma 69. bölüm fragmanı yayınlandı | Yasak Elma 68. son bölümde ne oldu?

Fox Tv’nin iddialı yapımlarından Yasak Elma 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümün yayınlanmasının ardından, dizinin hayranları, “Yasak Elma 69. bölüm fragmanı” için internet üzerinde arama yapmaya başladılar. Dizinin son 68. bölümü, Halit'in, Leyla’dan uzaklaşma çabalarına konu oldu. Yıldız, ayrılma kararı aldı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? "Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı" ve "Yasak Elma 68. bölüm izle"

+
-

Fox TV'nin sevilen dizisi “Yasak Elma 68. bölüm” yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Yıldız, her zaman olduğu gibi aldatmayı hazmedemeyerek ayrılık kararı aldı. Halit ise Yıldız'ın eve geri dönmesi için yoğun bir çaba sarf etti. Bu süreçte Halit, Leyla'dan uzaklaştı. Leyla ise Halit'in peşini bırakmadı. Yıldız'ın yalnız kalmasını fırsat olarak değerlendiren nadir ise yepyeni planlar yaptı. İşte Yasak Elma 68. bölüm.

YASAK ELMA 68. BÖLÜM İZLE

20-02/11/yasak1.jpg

YASAK ELMA 69. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma 68. bölümde işler iyice karıştı. Peki Yasak Elma 69. bölümde neler yaşanacak? İşte “Yasak Elma 69. bölüm fragmanı” :

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün olmasına rağmen çok farklı kasrakterlerdeki iki kardeştir. Yıldız’ın kaderi, sosyetenin ünlü simalarından Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca bambaşka bir boyut kazanır. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmaya yönelik planlarına alet eder. Yıldız, Ender'den hayatının teklifini alır. Yıldız’ın hayatında bu gelişmeler yaşanırken, Zeynep’in çalıştığı şirket Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan, zengin ama kibirli ve ukala bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir yakınlaşmaya dönüşür. Alihan ise Halit’in ortağı ve aynı zamanda ikinci karısının kardeşidir. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil çevresindekileri de etkileyecektir.

 

GÜNÜN VİDEOSU

Koronavirüs hastasına suni teneffüs

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 bin 749 kişinin hayatını kaybettiği Çin''de, markette bir anda yere yığılan yaşlı adama bir doktorun her türlü riski göze alarak hiç düşünmeden suni solunum yapması sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

DİĞER HABERLER
Feribot karaya oturdu
Yeni umre kaydı alınmayacak
Robin Hood İzmir'de ortaya çıktı
Mansur Yavaş'ın sözü gündem oldu
Bıraktığı miras omuzlarımızda
İmamoğlu'ndan Erdoğan'a cevap
En güzel en anlamlı kandil mesajları