16.02.2020  06:51

Yasak Elma 69. bölüm izle | Yasak Elma son bölümde Yıldız'dan Halit'e ağır darbe

Fox Tv’nin iddialı yapımlarından Yasak Elma 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümün yayınlanmasının ardından, dizinin hayranları, “Yasak Elma 69. bölüm fragmanı” için arama yapmaya başladılar. Dizinin 68. son bölümü, Halit'in, Leyla’dan uzaklaşma çabalarına konu oldu. Yıldız, ayrılma kararı aldı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? "Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı" ve "Yasak Elma 68. bölüm izle"

+
-

Fox TV'nin sevilen dizisi “Yasak Elma 68. bölüm” yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Yıldız, her zaman olduğu gibi aldatmayı hazmedemeyerek ayrılık kararı aldı. Halit ise Yıldız'ın eve geri dönmesi için yoğun bir çaba sarf etti. Bu süreçte Halit, Leyla'dan uzaklaştı. Leyla ise Halit'in peşini bırakmadı. Yıldız'ın yalnız kalmasını fırsat olarak değerlendiren nadir ise yepyeni planlar yaptı. İşte Yasak Elma 68. bölüm.

YASAK ELMA 68. BÖLÜM İZLE

YASAK ELMA 69. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

YASAK ELMA 69. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisinin 17 Şubat Pazartesi saat 20.00'de ekranlara gelecek 69. bölümünün 2. fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır xyayınlanmaz haberimizin içerisinde olacak.

 

DİĞER HABERLER
YÖK, Seviye Tespit Sınavlarını (STS) erteledi
Kumar oynayanlara sosyal mesafe cezası
'Veli kuşağı' başlıyor
Burhan amca hastaneye kaldırıldı
'Zoom' şoku
Balkonlardan İstiklal Marşı söyleyelim
Başakşehir'de sahte maskelere el konuldu