Back To Top
Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Erim birini öldürdü | Yasak elma 29. bölüm pazartesi ekranlarda

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Erim birini öldürdü | Yasak elma 29. bölüm pazartesi ekranlarda

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı: Erim birini öldürdü | Yasak elma 29. bölüm pazartesi ekranlarda
- A +

Yasak Elma 29. bölüm fragmanı izleyicileri şoke eden skandal ile ekranlara dönüyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Erim'in birisini öldürdüğü ortaya çıkıyor. Peki Erim hapse mi girecek? FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma 29. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

Yasak Elma 29. bölüm fragmanı izleyicilerin dikkatini çekerken yeni bölümün 21 Ocak akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Yasak Elma 3 haftalık aradan sonra yeni bölümü ile pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.  21 Ocak pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Yasak Elma yeni bölümünde öyle bir skandal ortaya çıkacak ki taşlar tamamen yerinden oynuyor. İşte Yasak Elma 29. bölüm fragmanı ve yeni bölümde neler olacağının ipuçları...

Yasak Elma 29. bölüm fragmanı izleyenler dizinin 21 Ocak pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara geleceğini öğrenci. Yasak Elma son bölümde Yıldız'ın Halit'le olan ilişkisi hakkında aldığı radikal kararların sonrasında ters köşe olmasının ve Ender'in Alihan'la ilgili akıl almaz bir iddiayı gündeme taşımasına sahne olmuştu. Entrika ise yeni bölümde de devam ediyor. Dizinin 29. yeni bölümü büyük olaylarla geliyor.

YASAK ELMA ERİM KİM? 

Yasak Elma dizisinde Erim Ender ve Halit’in ergen çocuğudur. Erim, aklı başında ve olgun bir çocuktur. Bu çocuk bu aileden nasıl çıkmış denilecek kadar diğerlerinden bağımsız bir çocuktur. Herkesle konuşup, anlaşabilen her daim babası tarafında olan Erim diziye renk katan bir karakter.

İBER KABAOĞLU KİMDİR? 

Yasak Elma dizisinde Erim karakterine hayat veren İber Kabaoğlu 2004 doğumludur. Lise eğitimine devam etmekte olan İlber aynı zamanda Saha Atölyede oyunculuk eğitimleri almaktadır. İlk kez Nestle reklam filminde oynamıştır. Ardından Show Tv’de yayınlanan İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerle birlikte çalışmıştır. Mustafa karakterine hayat vermiştir.

İstanbul’da dünyaya gelen ve burada yaşamaya devam eden İlber Kabaoğlu kariyerine oyuncu olarak devam etmek istiyor ve üniversiteyi bu alanda okumak istiyor. Henüz 14 yaşında olmaına rağmen gelecek vaat eden oyuncular arasında yer alıyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN