Back To Top
Zalim İstanbul 13 bölüm özet izle | Cenk'in planı ne? Zalim İstanbul yeni bölüm fragman

Zalim İstanbul 13 bölüm özet izle | Cenk'in planı ne? Zalim İstanbul yeni bölüm fragman

Zalim İstanbul 13 bölüm özet izle | Cenk\'in planı ne? Zalim İstanbul yeni bölüm fragman
- A +

Her hafta pazartesi günleri izleyicinin karşısına çıkan Zalim İstanbul dizisinin yayınlanan son bölüm fragmanında Seher, Cemre’ye yaptığı haksızlığı anladıktan sonra Nedim’le konuşmaya karar veriyor. Şeniz de ağlayarak çatıya çıkıyor. İşte Zalim İstanbul yeni bölümü ve fragmanına dair detaylar…

 

Nedim’e yardım edemediğinden ötürü bir hayli üzgün olan Cemre, çaresiz bir şekilde yardım isteyebileceği tek kişinin Cenk olduğu aklına gelir. Zalim İstanbul’un son bölümünde Cemre’ye içinde bulundukları durumdan kurtulmak için bir planı olduğunu söyleyen Cenk, başka çarelerinin olmadığını anlatıyor…

ZALİM İSTANBUL 13. BÖLÜM FRAGMANI

Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanında Ceren'in anlattığı bütün yalanları sonunda yakalayan Seher, Cemre'ye yaptığı haksızlığı anladıktan sonra onu Nedim'le konuşturur. Ceren de annesinin gazabıyla baş başa kalır. Nedim'e karşı yapılanları ortaya çıkarabilmek adına Nedim'in odasına kamera yerleştirmeye karar veren Cemre yerleştirilen bu kameradaki bazı görüntüleri görünce şaşıp kalır. Cenk tarafından hayal kırıklığına uğrayan Şeniz ise oğlunun yaptıkları karşısında ağlayarak çatıya çıkar.

19-09/30/zalim-istanbuljpgg.jpg

Nedim'e yardım edemediği için oldukça üzgün olan Cemre, çaresizce yardım isteyebileceği tek kişinin Cenk olduğunu düşünür. Zalim İstanbul'un 13. yeni bölümünde; Cemre, Cenk'e durumu anlatır ve Cenk de zaten Nedim ile alakalı vicdan azabı içerisindedir... Ceren de Cenk'e duyduğu tutkudan dolayı deliye dönmüştür. Cemre ile olmasını kaldıramayan Ceren, bu durumu değiştirmek adına elinden geleni ardına koymaz. Ancak Cenk'in cevabı bu defa canını çok yakmıştır. Öte yandan Agah ile Şeniz arasındaki soğuk rüzgârlar esiyor...

Peki Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Cemre'ye başka çarelerinin olmadığını söyleyen Cenk'in planı nedir?

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Cenk, haksız bir şekilde memlekete gönderildiğini zannettiği Cemre'yi, Agâh Beyin adamlarının elinden alarak kendi dairesine yerleştirir. Zalim İstamnbul’un yayınlanan son bölümünde; Cemre de bu duruma itiraz edecek konumda değildir. Cemre'nin İstanbul'da olduğu haberi Karaçay Köşküne yayılınca, ortalık karışır. Agâh Bey, Cemre'nin güvendiği oğlu Cenk tarafından gitmesine engel olduğunu öğrenmesi de öfkesini katbekat artırır. İlk defa karısı Şeniz ile Cemre'yi uzaklaştırmanın planını kurmaya başlar.

Cemre de Cenk'in bu hamlesine bir türlü akıl sır erdiremez. Korkak olarak nitelendirdiği Cenk'in kahramanlık gösterisi yaptığını düşünür. Fırsatını bulduğu sırada Cenk'in evinden kaçar. Zalim İstamnbul’un yayınlanan son bölümünde; Mecbur bir şekilde İstanbul'da iş aramaya başlar. Türkü barda bulduğu iş ile hayata tutunmaya çalışır. Huzurlu başlayan bu macera Ceren, annesi Seher ve Agah'ın parmağıyla tatsızlığa doğru yol almaya başlar.

Nedim'in, Cemre'nin İstanbul'da ve Cenk'in evinde kaldığını öğrenmesi onu çok mutsuz eder. Ceren'in davranışları ve Cenk ile ilgili öğrendiği bir gerçek onun hastanelik olmasına yetecek sinir krizini ateşler. Apar topar hastaneye kaldırılan Nedim yoğun bakıma alınır. Tedavisi bitip eve döndüğünde Ceren'in eziyeti kaldığı yerden devam eder; fakat, bu durumu gören birisi vardır.

Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı...

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN