Back To Top
Zalim İstanbul 14 bölüm özeti izle | Cenk ve Cemre evlendi! İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı

Zalim İstanbul 14 bölüm özeti izle | Cenk ve Cemre evlendi! İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı

Zalim İstanbul 14 bölüm özeti izle | Cenk ve Cemre evlendi! İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı
- A +

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, 14. yeni bölümüyle yine heyecanlı anlara sahne oldu. Zalim İstanbul’un yeni bölüm fragmanında Cemre ile Cenk’in evliliği herkesi şoke ediyor. İşte tüm merak edilenler…

Her hafta pazartesi günleri kendi saatinde reyting rekorları kıran Zalim İstanbul’un yeni bölüm fragmanında Cenk ve Cemre’nin evlilik kararının ardından ilk tepki Şeniz’den geliyor. Agâh, Cenk’ten hesap sormaya kalkıyor. Peki Zalim İstanbul’un yeni bölümünde ne olacak? İşte detaylar…

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM ÖZETİ

ABD’ye gitme eğlencesi esnasında herkesi şoke eden bir açıklama yapan Cenk, Cemre ile evlendiğini söyleyince ilk tepki Şeniz yani annesinden geliyor. Seher ile Ceren ise haberi duyar duymaz yıkılıyor. Agâh ise Cenk'ten hesap sormaya kalkıyor.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Şeniz, gizledikleri sırrın ortaya çıkmaması adına Cenk'i bu yoldan döndürmek istiyor. Cenk ise aldığı kararın arkasında durma konusunda bir hayli kararlı. Şeniz bu defa rotasını Cemre'ye çeviriyor. Ona para teklifinde bulunarak bu oyunu sonlandırmasını talep ediyor. Cemre'nin olumsuz cevabının ardından Nedim ile onu ikna etmeye çalışıyor. Nedim, Cenk ve Cemre’nin evlendiklerini öğrendiğinde bir hayli üzülüyor. Bu durum onun hırslanmasına sebep oluyor. Usulca ayaklanmaya başlıyor.

19-10/07/zalim-istanbuljpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nedim, annesi ve Ceren tarafından uygulanan şiddete fazla dayanamayan Cenk, kararını vermiştir ve onu bu durumdan kurtaracaktır. Bu yolda ona en büyük yardımcı olacak kişi de Cemre'dir. Ona planını söyler. Cemre, Nedim'in sağlığına kavuşması ve yaşadığı manevi-fiziki şiddetten kurtulması adına Cenk'in planını kabul ediyor. Plan kapsamında imza attıkları bir olay ilk başta Ceren ve Şeniz olmak üzere herkese büyük şok yaratır.

Nedim de Ceren'in dolduruşuna geldiğinden ötürü Cemre'ye karşı mesafelidir. Cenk ile aşk yaşadığını zannettiğinden Cemre'ye tavır koyar. Cemre, Nedim'in bu davranışlarından ötürü bir hayli üzgündür. Onunla yeniden eskisi gibi olmanın yollarını arıyor.

Şeniz, Cenk'in iplerini Cemre'nin eline aldığını görünce çok öfkelenir. Cenk'in peşinde dolaşmasından dolayı ona kızgındır. İkisini ayırmanın yollarını arar. Cenk'i geçmişe götürecek kötü bir plan yapar. Onun önünde balkon kenarına çıkarak intihar etmeye kararlı olduğunu gösterir. Cenk, Nedim'in düşüşünden kaynaklı travması ile bu görüntü karşısında kendisini kötü hisseder.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN