Back To Top
Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren evden kovuluyor! | 14. bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren evden kovuluyor! | 14. bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren evden kovuluyor! | 14. bölümde neler oldu?
- A +

Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, 14. bölüm özetini okuyabilirsiniz. Heyecanla takip edilen dizi yeni bölümüyle 14 Ekim Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Peki Zalim İstanbul 15. bölümde neler olacak? Ceren evden kovuluyor! İşte detaylar...

Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin dün (7 Ekim) 14. bölümü Kanal D ekranlarında izlendi. Sevilen dizi yeni bölümü ile 14 Ekim'de ekranlarda olacak. Peki yeni bölüm fragmanında neler görüyoruz? Ceren evden kovuluyor! Zalim İstanbul 15. yeni bölüm fragmanı ve 14. son bölüm özeti haberimizde.

ZALİM İSTANBUL 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zalim İstanbul dizisinin son bölümünde; Cenk ve Cemre'nin partiye bomba gibi düşen evlilikleri köşkün altını üstüne getirir. Şeniz oğlunun hamlesi ile kriz geçirirken, Seher Cemre'nin parmağından yüzüğü çıkarttırmak için uğraşır. Cemre ise Nedime ulaşabilmek uğruna girdiği bu yoldan dönmemeye kararlıdır. Agah oğlunun sürprizini öğrendiğinde ise artık Cenk ve Cemre için köşkün kapıları kapanmıştır.

ZALİM İSTANBUL 15. BÖLÜM FRAGMANI

Zalim İstanbul yeni 15. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Ceren'in Nedim'e yaptıklarını öğrenen Seher ve Nedim, Ceren'in evden gönderdi. Ancak bundan Şeniz de etkilenecek. Ayrıca Cemre'nin eve döndüğü fragmanda Nedim de evden ayrılıyor. 

ZALİM İSTANBUL 14. BÖLÜM - CENK VE EMRE, ŞENİZ'İ KANDIRIYOR

ZALİM İSTANBUL OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz), Sera Kutlubey (Cemre Yılmaz), İdris Nebi Taşkan (Civan Yılmaz), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

ZALİM İSTANBUL KONUSU

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN