Back To Top
Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları yayınlandı! Nedim'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor!

Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları yayınlandı! Nedim'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor!

Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları yayınlandı! Nedim\'in dönüşü köşkteki herkesi korkutuyor!
- A +

Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Nedim sağlığına kavuşunca köşktekiler korkuya kapılacak. Peki Nedim'in planı ne? İşte Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları...

Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölümde Nedim'in bir sonraki hamlesi ne olacak? 25 Kasım Pazartesi günü Kanal D ekranlarına yeni 18. bölümü ile gelecek olan dizi heyecanla bekleniyor. Zalim İstanbul fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz.

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM FRAGMANLARI 

Nedim'in sağlığına kavuşması köşkteki herkesin korkuya kapılmasına neden olur. Başta Şeniz ve Cenk olmak üzere herkes başına geleceklerden korkar.

Şeniz tüm yaptıklarının sonuçlarına bundan sonra katlanmak zorundadır. Nedim'in neler yapacağını bilmediği için sürekli tedirgin bir haldedir. Yıllarca zalim olan Şeniz için roller değişmektedir. Ceren de telaşa kapılır. Nedim'in onu göndereceğini düşünür.

Cemre ise bu beklenmedik gelişme karşısında şok olmuştur. Nedim iyileştiği için sevinirken bir taraftan da neler olacağını kestiremez. Bu durumda bir gariplik vardır. Nedim ise Cemre'yle konuşmak istese de kararsızdır. Aşkı da tıpkı sağlığı gibi Cenk tarafından elinden alınmıştır. 

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ZALİM İSTANBUL OYUNC KADROSU

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay),
Mine Tugay (Şeniz),
Ozan Dolunay (Cenk),
Deniz Uğur (Seher),
Simay Barlas (Damla),
Sera Kutlubey (Cemre),
Bahar Şahin (Yağmur),
İdris Nebi Taşkan (Civan),
Berker Güven (Nedim),
Ayşen Sezerel (Nermin),
Gamze Demirbilek (Nurten)

ZALİM İSTANBUL KONUSU

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan), tekerlekli sandalyeye mahkum yeğeni Nedim (Berker Güven) için memleketi Artvin'den bir gelin bulunmasını istemektedir.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN