Back To Top
Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı yayınlandı | Zalim İstanbul 30. bölüm izle

Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı yayınlandı | Zalim İstanbul 30. bölüm izle

 - Son Güncelleme: 11.02.2020 Salı 11:18
Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı yayınlandı | Zalim İstanbul 30. bölüm izle
- A +

Kanal D'nin sevilen yapımlarından “Zalim İstanbul 30. bölüm” ile ekranlara geldi. Şeniz, oğlunu kaybetmeyi göze alamadı. Nedim, cep telefonuna gelen mesaj ile şaşkınlık içerisinde kaldı. Peki gelecek bölümde ne olacak? “Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı“ yayınlandı. Detaylar haberimizde Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı ve "Zalim İstanbul 30. bölüm hd izle"

Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan Zalim İstanbul, 30. bölümü ile ekranlara geldi. “Zalim İstanbul 30. bölüm” heyecan ve entrika dolu sahnelerle sevenleriyle buluştu. Son bölümde, Şeniz, oğlu Cenk'ten ayrı kalmayı göze alamadı. Cenk ise Cemre'yi aradı. Şeniz'in yaptığı planlar, bu kez istediği gibi başarılı olamadı. Nedim ise cep telefonuna gelen mesaj ile adeta şoka girdi. Seher, kızından dört gözle haber beklerken, Civan ile Damla harekete geçmeye karar verir. Fakat bu ikilinin telaşı, bambaşka bir tehlikeyi de beraberinde getirir. Cenk ve Nedim ise işbirliği yapar. İşte Zalim İstanbul 30. bölüm.

ZALİM İSTANBUL 30. BÖLÜM HD İZLE

20-02/11/zalim2.jpg

İŞTE ZALİM İSTANBUL 31. BÖLÜM FRAGMANI

Peki “Zalim İstanbul 31. bölüm” gelecek hafta yayınlanacak bölümünde hangi gelişmelere sahne olacak? Cenk, Cemre ve Nedim ölümle burun buruna gelecek. Cenk, Cemre ve Nedim içerisine düştükleri büyük tehlikeden kurtulabilecek mi?  Oyuncu kadrosunda; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas, Bahar Şahin ve Sera Kutlubay'ın yer aldığı “Zalim İstanbul 31. bölüm fragmanı” haberimizde:

 ZALİM İSTANBUL KONUSU NEDİR?

Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir hikayeyi konu alan “Zalim İstanbul” dizisinde, Seher ve babaları öldükten sonra zorlukla büyüttüğü üç çocuğu ile Karaçay Ailesi'nin ortak maceraları anlatılıyor. Üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher'in yolu, lojistik sektörünün dev şirketlerinden birinin sahibi olan, memleketlisi Agah Karaçay ile kesişir. Karaçaylar'ın İstanbul Boğazı'ndaki yalısında ailesi ile birlikte işe başlayan seher ve çocukları, bambaşka bir hayata kavuşurken, yeni sorunların da kapısını aralar.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN