15.01.2020  08:30

Zemheri 1. bölüm özeti ve fragmanı izle | Zemheri dizisi konusu ve oyuncuları

Ekranların yeni dizisi Zemheri başlıyor. Dizide Ayaz ve Firuze’nin aşkı anlatılıyor. Başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ayça Ayşin Turan ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Zemheri bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

+
-

 

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Zemheri bu akşam 1. bölümüyle dizi severlerle buluşacak. Ay Yapım imzalı dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Yayınlanan fragmanlarıyla bir hayli dikkat çeken Zemheri ile ilgili tüm bilgiler karar.com’da...

ZEMHERİ 1 . BÖLÜM

Ekranların yeni dizisi Zemheri’de Ayaz ve Firuze’nin hem hüzünlü hem de tutku dolu hikayesi anlatılıyor. Bir yol ayrımında kalan Ayaz hem Firuze’den hem hayallerinden hem de geleceğinden vazgeçer. Berrak’la tanışır ve istemeyerek de olsa kalbini ona teslim eder.

Çünkü annesi söz konusudur. Firuze ise yaşadığı hayal kırıklığı ile kalbinin kapılarını sonsuza dek kapatır. Aileleri için aşklarını feda eden ikilinin hikayesinde seyirciler adaleti sorgulayacak.

‘Aşk-ı Memnu’dan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ye ve ‘Kara Sevda’nın yönetmeni olan Hilal Saral’ın yönettiği dizide Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya geliyor. Zemheri bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

20-01/15/zemherijpgg.jpg

OYUNCU KADROSU

Alperen Duymaz: Ankara 1992 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim almasından sonra ilk oyunculuğunu Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde sergilemiştir. Acı Aşk, Bodrum Masalı, Direniş Karatay, Çukur ve Çarpışma dizilerinde oynamıştır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Ayça Ayşin Turan: Sinop 1992 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde aldığı eğitimin yanı sıra Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. 2011’de Dinle Sevgili dizisi ile oyunculuğa başladı.

Caner Cindoruk: 1980 Adana doğumludur. En son Kadın dizisinde oynamıştır.

Zerrin Tekindor: 1964 Balıkesir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur.

DİĞER HABERLER
''Biz Bize Yeteriz Türkiyem''
Online ilk kabine toplantısı
Paranız varsa ödeyin, yoksa yardım toplayın
Sokağa çıkma yasağında tereddüt edilmemeli
Başvurular otomatik yapılacak
İBB'den otobüsteki yoğunluğa suç duyurusu
Okul öncesi eğitimde aidat alınmayacak