22.01.2020  07:16

Zemheri 2.bölüm izle | Ayaz, Firuze’yi takip ediyor

Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri’nin yeni bölümünde Firuze, babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için elinden geleni yapıyor. Ayaz ise Firuze’yi adın adım takip ediyor. Zemheri’nin 2. yeni bölümü ve fragmanı karar.com’da…

+
-

Zemheri geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara gelmişti. 2. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkacak Zemheri’de Firuze, babasıyla ilgili yeni görüntülere ulaşıyor. Ayaz’ın annesinin Firuze ile ilgili sözleri Ayaz’ı derinden etkiliyor. Zemheri’nin yeni bölümündeki olaylar herkesi ekrana kilitleyecek.

ZEMHERİ’NİN 2. BÖLÜM ÖZETİ

Ayaz, Firuze ile konuşmak için elinden geleni yapıyor. Ancak Firuze onu geri çeviriyor. Babasını kurtarmanın derdine düşen Firuze bu yolda Ayaz’la sınanacağını anladığında çok üzülüyor. Ayaz da Firuze’nin babası ile ilgili meselelerde Firuze’yi karşısına almayı istemiyor.

20-01/22/zemheri.jpg

Babasıyla ilgili yeni görüntülere ulaşan Firuze bir kez daha yıkılıyor. Berrak, Ayaz’la gelecek planları yapmaya başlıyor. Kazanın suçunu üzerinden atmanın derdine düşen Ertan ise, “Hayat avuçlarımın içinde. Tesadüf nedir bilmem ben” sözleri dikkat çekiyor. Ayaz’ın annesinin “Bir kız vardı, Firuze. Sen o kıza çok aşıktın” sözleriyle geçmişte yaşadıklarını yeniden hatırlamaya başlıyor. Zemheri yeni bölümüyle bu akşam Show TV’de olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Firuze ve Ayaz ailelerinin yüklerini sırtlarına alıp yaşamak zorunda kalan iki çocuktur. Sorumlulukları nedeniyle bir süre sonra birbirlerinden koparlar. Ayaz annesinin babasını öldürmesi sonucu annesini kurtarabilmek için Berrak’la birlikte olmaya başlar.

Ancak Firuze ise babasının suçsuz olduğunu ispatlamanın derdindedir. Ve bu ikili yeniden birleşirler. Ay Yapım imzalı Zemheri’nin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor.

OYUNCULARI

Ayça Ayşin Turan – Firuze

Alperen Duymaz – Ayaz

Zerrin Tekindor - Aliye

Caner Cindoruk – Ertan

Hazal Filiz Küçükköse – Berrak

Emir Çubukçu – Faruk

Nihal Koldaş – Safiye

Müfit Kayacan – Yaşar

Lila Gürmen – İclal

Şebnem Dönmez – Mehveş

DİĞER HABERLER
Pazar yerinde dikkat çeken kalabalık
Karantinada 14’üncü gün
Sahipsiz bırakıldık
'Burada bir terslik yok mu?'
İstanbul'da kahreden olay
Jandarma Kıyafet Yönetmeliği değişti
Ziyaretçi yasağı uzatıldı