29.01.2020  10:16

Zemheri 3. bölümü ve fragmanı izle | Ayaz gerçekleri anlatacak mı?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri’nin 3. bölümünde Yaşar Pınar’ın kurtuluşu Ayaz’a bağlıdır. Ayaz, Firuze’nin babasını mı kurtaracak yoksa annesi için verdiği sözü tutmaya devam mı edecek? Zemheri ile ilgili tüm detaylar karar.com’da…

+
-

Ekranların yeni dizisi Zemheri 3. bölümünde Ayaz, Firuze’nin babasının hapse girmesine neden olduğu için vicdan azabı çeker. Firuze babasını kurtarmak için Demirkan Holding’e geri döner. Evde organize edilen yemek de ise büyük bir sürpriz yaşanır. İşte Zemheri’nin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

ZEMHERİ 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Babasını kurtarmak için çok çabalayan Firuze, babasının hapse girmesinde Ayaz’ın parmağı olduğunu anlayınca çok üzülür. Ayaz ise bu durumdan ötürü büyük bir vicdan azabı çekmektedir. Ayaz, Firuze’nin babasını kurtarabilir ancak annesinin özgürlüğü için verdiği sözü tutması da gerekir. Ayaz’ın ne karar vereceği merak edilmektedir. Babasını kurtarmak için Firuze, Demirkan Holding’e geri döner.

Ancak holdinge dönebilmek için Ertan’ı ikna etmesi gerekir. Berrak ise evlilik hazırlıkları sırasında aileleri bir araya getirmek için bir aile yemeği planlar. Ancak bu yemek herkes için bir sürpriz olacaktır. Aliye, Faruk’un paraları kaptırdığını öğrenir çok yıkılır. Hem paraları kaybetmenin hem de sokakta kalma korkusuyla Aliye, oğluna patlar.

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı Zemheri 3. bölümüyle bu akşam 20.00’de Show TV’de.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babasının suçsuz yere hapiste olmasına Firuze dayanamaz. Babasını kurtarmak için yeni görüntülere ulaşır. Ayaz ise Firuze ile konuşmak ister. Firuze, babasını kurtarmanın derdindeyken bu yolda Ayaz’la sınanmak onu çok üzer. Babasıyla ilgili yeni görüntülere ulaşan Firuze bir kez daha yıkılır. Ayaz’la evlilik planları yapan Berrak, aileleri bir araya getirmek için bir yemek organize eder.

20-01/29/zemheri.jpg

Ayaz’ın durumuyla ilgili hiçbir şeyin farkında olmayan Ayaz’ın annesi, “Bir kız vardır, Firuze. Sen o kıza çok aşıktın” diyerek Ayaz’ı derinden etkiler.

DİĞER HABERLER
57 ilde 18 bin 156 kişi karantinada
Berat Kandili mesajında koronavirüsle mücadele çağrısı
Barajlarda yeteri kadar su var
Sala bindirip ölüme terk ettiler
Yüksek ateşi olan babasını polisten kaçırdı
'Salgın hastanesi' için ilk kepçe
Prof. Dr. Deniz Çalışkan 1969 yılında doğmuştur