Zuhal Topal'la Yemekteyiz Dilara kimdir? Yarışmacı Dilara Terzi kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Dilara hakkında bilgiler

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Dilara kimdir? Yarışmacı Dilara Terzi kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Dilara hakkında bilgiler

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı yarışmacıları merak ediliyor. Peki bu haftaki yarışmacılardan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı yarışmacısı Dilara kimdir? Tüm detaylar haberimizde.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her hafta merakla izlenen Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bu hafta yarışan yarışmacılardan Dilara'nın kim olduğu merakla araştırılıyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı yarışmacısı Tayfun kimdir? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ YARIŞMACILARI

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında 19-23 Eylül tarihleri arasında ilk gün Yaren Hanım, ikinci gün Baran Bey, üçüncü gün Fikriye Hanım, dördüncü gün Tayfun Bey ve son gün Dilara Hanım yarışacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Beşinci Gün Yarışmacısı Dilara Terzi Kimdir

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ DİLARA TERZİ KİMDİR

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Dilara Terzi beşinci gün yarışmacısıdır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Dilara Terzi üniversite eğitimini gastronomi üzerine almıştır ve çift anadal yapmıştır. Dilara Terzi yarışmaya İstanbul'dan katılmaktadır ve haftanın son gün yarışmacısı olarak yer almaktadır. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN