02.06.2020  19:16
SON GÜNCELLEME: 
02.06.2020  19:21
KAYNAK: 
KARAR.COM

Hekimoğlu 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu 2. sezon tarihi belli oldu!

Hekimoğlu yeni sezon tarihi belli oldu mu? Hekimoğlu 15. bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularının yanıtlarıı haberimizde aktardık. Diziseverlerin yakından takip ettiği Hekimoğlu dizisinin yeni bölümlerinin2 aya yakın bir süredir ekranlara gelmemesinin ardından akıbeti merak konusu olurken, 2. sezonun ne zaman başlayacağına dair bazı dedikodular ortaya atıldı. İşte detaylar...

+
-

'Hekimoğlu neden yok?', 'Hekimoğlu 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?', 'Hekimoğlu yeni sezon ne zaman başlayacak?' sorularının yanıtları internette araştırılıyor. Kanal D'nin sevilen dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. 7 Nisan 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Vahap ve Ateş, hastanede köşe kapmaca oynamaktadır. Ateş'in bu halleri, ekibin de eğlence konusu haline gelmiştir. Kanal D'de bu akşam saat 20.15'te 'Çarkıfelek' yarışma programı yayınlanacak. 'Hekimoğlu izle' detayları haberimizde...

HEKİMOĞLU YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Televizyon kulislerinde dolaşan dedikodulara göre, haziran ayında yeniden setlere dönmeye hazırlanan Hekimoğlu dizisi, 15. bölümüyle 15 Eylül 2020 Salı günü 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Koronavirüs salgın hastalığı öncesinde salı günleri Kanal D ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan Hekimoğlu dizisinin 15. bölümünün yayın tarihi henü netlik kazanmadı.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül covid-19 salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Hekimoğlu dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

HEKİMOĞLU 15. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan Hekimoğlu dizisinin 15. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli olmadı. Hekimoğlu yeni bölüm tarihi belli olduğu zaman sitemizden öğrenebilirsiniz.

HEKİMOĞLU 15. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Hekimoğlu'nun 15. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Hekimoğlu yeni fragman paylaşılması durumunda bulabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM İZLE

Ekranların ilgiyle takip ettiği Hekimoğlu dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Hekimoğlu'nun 15. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Hekimoğlu yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hekimoğlu 14. bölümde; Vahap ve Ateş, hastanede köşe kapmaca oynuyor. Vahap'tan saklanan Ateş bu halleriyle ekibin de eğlence konusu haline dönüşüyor. Ateş'i gördüğü ilk yerde istifa etmesini isteyen Vahap, acilen bir yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Ateş'in oy birliği ile kovulmasına karar veriyor!

Hekimoğlu, bir anne ve bebeğin hayatını kurtarmaya çalışırken bir taraftan da Vahap'ın kumpaslarıyla uğraşır. Vahap, Hekimoğlu dediklerini kabul etmediği için iyice bilenmiştir. Fakat Ateş'in geri basmaya hiç niyeti yoktur. Vahap gemileri yakıp işi Hekimoğlu'nu kovmaya kadar götürür. Oylama yapılır. Hekimoğlu kovulacak mıdır?

HEKİMOĞLU 14. BÖLÜM 2. FRAGMAN

HEKİMOĞLU DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ateş Hekimoğlu 40'lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek'in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu'nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek'i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu'nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu'nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan'dır. Hekimoğlu'yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara...

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre... Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

HEKİMOĞLU OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığı Karga Seven Pictures'a ait olan, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı, yönetmenliğini Hülya Gezer'in üstlendiği Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosunda; Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Ebru Özkan (İpek Tekin), Damla Colbay (Zeynep Can), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Ilgaz Kaya, Hakan Meriçliler, Sina Özer, Deniz Barut, Mert Öner gibi isimler yer alıyor.

HEKİMOĞLU HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Kanal D'nin başarılı oyunculu performanslarıyla kısa sürede beğeni toplayan dizisi Hekimoğlu, ABD'de Universal Television şirketi tarafından çekilen, iki Altın Küre ödüllü House MD adlı diziden ülkemize uyarlanmıştır.

HEKİMOĞLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hekimoğlu dizisinin çekimleri, İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Tuzla ilçesinde gerçekleştirilmektedir. Hastane sahneleri, Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde çekilmektedir.

HEKİMOĞLU DİZİSİNDE GEÇEN VALİDE ATİK HASTANESİ NEREDE?

Hekimoğlu dizisinin hastane sahneleri Okan Üniversitesi Hastanesi'nde gerçekleşsede, dizide burası İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle uyarlanmıştır. Gerçek hayatta bu isimde bir hastane bulunmamaktadır.

DİĞER HABERLER
Bu görüntü iyi haber değildir
Eyüpsultan'da 5 katlı binada yangın
Dört kez kanseri yendi koronavirüste çektiği acıyı böyle tarif etti
Mevlid Kandili 28 Ekim'de idrak edilecek
Hiç gitmediği İstanbul'dan hatalı park cezası yedi
Türkiye ve Yunanistan anlaştı
TTB ile kaynakları aynı