07.04.2020  13:33
SON GÜNCELLEME: 
07.04.2020  13:35
KAYNAK: 
KARAR

Hekimoğlu yeni bölüm var mı? Kanal D Hekimoğlu son bölüm izle

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ateş'i gördüğü ilk yerde istifa etmesini isteyen Vahap, acilen bir yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Ateş'in oy birliği ile kovulmasına karar veriyor! Diziseverler için, Hekimoğlu 14. bölüm ne zaman, saat kaçta? Hekimoğlu son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hekimoğlu full izle konu başlıklarını internette araştırıyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu, 14. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hekimoğlu, bir anne ve bebeğin hayatını kurtarmaya çalışırken bir taraftan da Vahap'ın kumpaslarıyla uğraşır. Vahap, Hekimoğlu dediklerini kabul etmediği için iyice bilenmiştir. Fakat Ateş'in geri basmaya hiç niyeti yoktur. Peki, "Hekimoğlu son bölüm neler oldu?", "Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman saat kaçta?", "Hekimoğlu Kanal D izle" detaylarını KARAR.com okurları için derledik...

HEKİMOĞLU 14. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yeni bölümü merakla beklenen Hekimoğlu'nun 14. bölümü, 7 Nisan 2020 Salı günü saat 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

HEKİMOĞLU 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN

HEKİMOĞLU 14. BÖLÜM 2. FRAGMAN

HEKİMOĞLU FULL İZLE

ABD'de yayınlanan House MD adlı diziden ülkemize uyarlanan ve büyük ilgi gören Hekimoğlu dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Hekimoğlu 14. bölümde; Vahap ve Ateş, hastanede köşe kapmaca oynuyor. Vahap'tan saklanan Ateş bu halleriyle ekibin de eğlence konusu haline dönüşüyor. Ateş'i gördüğü ilk yerde istifa etmesini isteyen Vahap, acilen bir yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Ateş'in oy birliği ile kovulmasına karar veriyor!

Hekimoğlu, bir anne ve bebeğin hayatını kurtarmaya çalışırken bir taraftan da Vahap'ın kumpaslarıyla uğraşır. Vahap, Hekimoğlu dediklerini kabul etmediği için iyice bilenmiştir. Fakat Ateş'in geri basmaya hiç niyeti yoktur. Vahap gemileri yakıp işi Hekimoğlu'nu kovmaya kadar götürür. Oylama yapılır. Hekimoğlu kovulacak mı?

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hekimoğlu 13. bölümde; Vahap Hekimoğlu'ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder. İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. Emre ve Hekimoğlu yüzleşir. Emre, Hekimoğlu'nu Vahap'a ispiyonlayanın kendisi olduğunu kabul eder.

Orhan, Hekimoğlu'nun Zeynep'ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep'e neden kendisini sevdiğini sorar. İlacın tanıtım günü geldiğinde Vahap, Hekimoğlu'na seçeneklerini hatırlatmak zorunda kalır. Tüm bunlar yaşanırken, lise öğrencisi bir gencin hayatı yine Hekimoğlu ve ekibinin ellerindedir. Hekimoğlu, Vahap’ın istediğini yerine getirecek mi? Zeynep ve Hekimoğlu arasında neler oluyor? Emre ve Hekimoğlu yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Hekimoğlu ve ekibi, her şeye rağmen genç hastayı tedavi edebilecek mi?

HEKİMOĞLU DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ateş Hekimoğlu 40'lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek'in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu'nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek'i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu'nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu'nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan'dır. Hekimoğlu'yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara...

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre... Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU KİMLER?

Yapımcılığı Karga Seven Pictures'a ait olan, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı, yönetmenliğini Hülya Gezer'in üstlendiği Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosunda; Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Ebru Özkan (İpek Tekin), Damla Colbay (Zeynep Can), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Ilgaz Kaya, Hakan Meriçliler, Sina Özer, Deniz Barut, Mert Öner gibi isimler yer alıyor.

HEKİMOĞLU HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Kanal D'nin başarılı oyunculu performanslarıyla kısa sürede beğeni toplayan dizisi Hekimoğlu, ABD'de Universal Television şirketi tarafından çekilen, iki Altın Küre ödüllü House MD adlı diziden ülkemize uyarlanmıştır.

HEKİMOĞLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hekimoğlu dizisinin çekimleri, İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Tuzla ilçesinde gerçekleştirilmektedir. Hastane sahneleri, Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde çekilmektedir.

HEKİMOĞLU DİZİSİNDE GEÇEN VALİDE ATİK HASTANESİ NEREDE?

Hekimoğlu dizisinin hastane sahneleri Okan Üniversitesi Hastanesi'nde gerçekleşsede, dizide burası İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle uyarlanmıştır. Gerçek hayatta bu isimde bir hastane bulunmamaktadır.

DİĞER HABERLER
34 kente seferler 4 Haziran'da
Bu yıl da bitmezse sokağa çıkamam
6 ilde acele kamulaştırma kararı
Salgınla mücadele bitmedi, rehavete kapılmayın
Hile yapmaya niyetliler
Yüz yüze telafi başlıyor
Komuta kademesi imha edildi