17.02.2020  07:18

Hekimoğlu 8. bölüm son fragman yayınlandı mı?

Hekimoğlu 8. yeni bölüm ile hayranlarının karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanan bir vaka üzerinde ikilem yaşayacak olan Hekimoğlu, Zeynep'e bir teklifte bulunacak. Zeynep ise bu teklif karşısında karışık duygular içerisine girecek. İşte ayrıntılar haberimizde...

+
-

Hekimoğlu 7. son bölüm ilginç anlara sahne oldu. 16 yaşında bir çocuk, hemolitik anemi bulgusuyla Valide Atik Araştırma Hastanesine yatırıldı. İpek, Hekimoğlu’nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşündü.

HEKİMOĞLU 7. BÖLÜM İZLE

Hekimoğlu son bölümünde ayrıca, Hekimoğlu ve İpek, Hekimoğlu’nun bir hafta ağrı kesici içmemesine karşın bir ay poliklinik görevi yapmaması konusunda iddiaya girdiler Ateş, geç kalan Mehmet Ali’yi polikliniğe kendi yerine yolladı. Bir hasta ise Mehmet Ali’yi, Hekimoğlu sanarak davranışlarını İpek’e şikayet etti. Hekimoğlu’nun ağrısı katlanılmaz hale gelse de, iddiayı kazanmak için bunu çevresine belli etmemeye çalıştı.

HEKİMOĞLU SON FRAGMAN İZLE

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu, bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde iki ayrı vakanın arasında kalacak. At yarışlarını seven Hekimoğlu ilk önce Orhan'a bir teklifte bulunacak. Fakat Orhan kendisi ile gelmeyi reddedince, aklına gelen bambaşka bir planı devreye sokacak. Teklifi Zeynep'e sunacak ama Zeynep'in de bu teklif karşısında kafası karışacak. Zeynep bu teklifin bir randevu teklifi olup olmadığını sorgulayacak.

 

DİĞER HABERLER
Seyahat yasağı tamamen kaldırıldı
Böyle daha iyi görünüyor
ÖSYM'den sınav yerleriyle ilgili açıklama
İşte haftalık haritalı hava durumu tahminleri
Bağcılar'da 10 bin seccade dağıtılacak
Aranan göktaşı Erzurum'da bulundu
Cennette 120 gün geçirdim