03.04.2020  09:47
SON GÜNCELLEME: 
03.04.2020  11:03

Hercai bu hafta neden yok? Hercai yeni bölüm ne zaman?

ATV ekranlarının ilk bölümünden bu yana izleyicileri ekrana kilitleyen dizisi Hercai, yayın akışında yer almıyor. Peki, Hercai bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman?  Hercai sezon finali mi yaptı? Merak edilenler karar.com’da…

+
-

ATV yayın akışında Hercai dizisinin olduğu saatte başka bir dizinin olduğunu gören diziseverler, “Hercai bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman?” araştırması yapıyor. Peki, Hercai sezon finali mi yaptı? Ayrıntılar haberimizde…

HERCAİ BU HAFTA NEDEN YOK, YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Ekranlara geldiği ilk bölümlerle reyting rekorları kıran Hercai 3 Nisan Cuma akşamı yayın akılında yer almıyor. Dizinin yayınlandığı saatte ise Kardeş Payı dizisinin eski bölümlerinin tekrarı olduğu görülüyor. 

Koronavirüs salgını nedeni ile pek çok dizi çekimlerine ara vermişti. Sevilen dizi Hercai’de çekimlerine ara verilen diziler arasında bu nedenle Hercai bu hafta ekranlarda olmayacak.
Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair dizinin yayınlandığı kanaldan ne de yapımcıların bir açıklama gelmedi.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

HERCAİ SEZON FİNALİ Mİ YAPTI?

Kovid-19 sebebiyle çekimlerine ara verilen Hercai dizisinin bu sezon bir daha yayınlanmayacağı iddia ediliyor. Alınan bilgilere göre, dizinin oyuncuları İstanbul’a döndüler. Salgın hastalık tehdidinin ne zaman biteceği bilinmemekle birlikte, yayınlanan son bölümün sezon finali olarak kabul edileceği konuşuluyor.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Reyyan geçirdiği kaza ile herkesi endişelendirirken, onu kurtaran esrarengiz kişinin bıraktığı iz, Miran’ı şüphelendirir. Reyyan, babasıyla bir kere daha yüzleşir, gerçeği kabul etmekte zaorlansa da Miran’ın verdiği destek sayesinde ailesinde uzak kalamayacağını fark eder.

Reyyan gelecekleri için yalanın ve planların olmadığı bir hayat hayal eder, bunun için de Miran’dan bir karar vermesini bekler. Hayatı boyunca babaannesi tarafından intikam hislerle yaşayan Miran, Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Bunun üzerine Azize Aslanbey intikamını kendisi almak için Şadoğlu konağına gider.

Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan’la son kozlarını paylaşmak üzereyken, aldıkları haber, her şeyin gidişatını değiştirir.


 

DİĞER HABERLER
Bana yapamazlar kardeşim
Kamudaki idari izinde 'kronik' karmaşa
Rus savaş gemisi 'Saratov' Akdeniz'e iniyor
Toplu ulaşımda yeni dönem başladı
Tuzla Piyade Okulu davasında karar
Camiden müzik yayınına 3 yıl hapis istemi
3 ay süreyle işten çıkarmanın ne zaman biteceği belli oldu