23.05.2020  20:17
SON GÜNCELLEME: 
23.05.2020  20:24
KAYNAK: 
KARAR.COM

Hizmetçiler dizisi yayından kaldırıldı! Kanal D Hizmetçiler'in ipini çekti

Hizmetçiler bitti mi? Hizmetçiler dizisi neden yayın kaldırıldı? sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Kanal D'nin güçlü kadrosuyla dizi sezonuna en son dahil ettiği yapımı Hizmetçiler, yayın akışından tamamen kaldırıldı! Öyle ki, Kanal D'nin dizi arşivinde bile dizinin dahi geçmiyor. İşte final bölümü fragmanı...

+
-

'Hizmetçiler final mi yaptı?', 'Hizmetçiler neden yok?', 'Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?' sorularınn yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Güney Amerika dizisi Ellas son La Alegria Del Hogar'dan ülkemize uyarlanan yapım, corona virüsüne kurban gitti! İlk 3 bölümün ardından covid-19 salgın hastalığı nedeniyle çekimleri ara verilmişti. Kanal D yönetimi, hem dizinin ilk 3 bölümde istenilen reytingleri alamaması hem de salgın tehlikesinin devam etmesinden dolayı dizinin tamamen yayından kaldırılmasına karar verdi. 'Hizmetçiler final bölümü izle' detaylarını sizler için derledik...

HİZMETÇİLER DİZİSİ NEDEN YOK, YAYINDAN KALDIRILDI MI?

Normal zamanda cumartesi günleri Kanal D'de saat 20.00'de ekrana gelen Hizmetçiler dizisinin 4. bölümü yayınlanmayacak.

Ölümcül koronavirüs salgın hastalığı nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Hizmetçiler dizisinin çekimlerinin de durdurulmuştu. Salgın hastalık riskinin devam etmesi, yaz aylarının gemesi ve dizinin ilk 3 bölümde istenilen ilgiyi görmemesi nedenlerinden dolayı Kanal D yönetimi, dizinin yayından kaldırılmasına karar verdi.

Böylece güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi, 3. bölümüyle final yapmış oldu.

HİZMETÇİLER FİNAL BÖLÜMÜ 1. FRAGMAN

HİZMETÇİLER FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

Kanal D'nin yayından kaldırılan dizisi Hizmetçiler'in tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hizmetçiler 3. bölümde; Aras evindeki telefonun Ela'da olduğunu öğrenir. Ela'nın yaptığı açıklama Aras'ı ikna etmez. Ondan şüphelenmeye başlayan Aras bir yandan da Derin'in izini sürer. Aras Ela'nın Derin ile bağını çözebilecek midir? Gülseren'in kendisini işten çıkarmayı düşündüğünü duyan Ela onun güvenini kazanmak ve evde kalmak için hızlıca bir plan yapar. Derin'in telefonunda bulduğu görüntüleri kullanır. Bu görüntülerde kimler neyi saklamaktadır? Evindeki telefonun Derin'e ait olduğunu öğrenen Aras, Ela ile yüzleşmeye gider. Köşeye sıkışan Ela ne yapacak?

HİZMETÇİLER FİNAL BÖLÜMÜ 2. FRAGMAN

HİZMETÇİLER KONUSU NEDİR?

Hizmetçiler dizisi, İstanbul'da lüks bir sitede çalışan, birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları anlatıyor.

Deniz Baysal'ın canlandırdığı Ela'nın gerçeğin peşine düşmesiyle Cennet Konakları'ndaki gizemlerin bir bir ortaya çıkacağı heyecan dolu bir hikaye sunan Hizmetçiler'in, ilk bölümü bu cumartesi Kanal D'de seyircisiyle buluşuyor. Birbirinden farklı karakterlerin zengin ya da fakir fark etmeksizin; sırlarına, kadın dayanışmasına, eğlencelerine, hüzünlerine, hayallerine, umutlarına ama en çok da yaşam mücadelelerine dokunan dizi hikayesiyle günümüz gerçekliklerine göz kırpıyor.

HİZMETÇİLER OYUNCULARI KİMLER?

Fabrika Yapım'ın hayata geçirdiği, Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğı, müziklerini Atakan Ilgazdağ'ın yaptığı Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda; Deniz Baysal, Seçkin Özdemir, Aleyna Solaker, Algı Eke, Servet Pandur, Ayşenil Şamlıoğlu, Nilay Erdönmez, Yiğit Kirazcı, Gamze Karaduman, Selen Domaç, Cansu Fırıncı, Hazal Benli, Ali İl, Neslihan Arslan, Özay Özgüler, Emre Akkuş, Gökhan Soylu, Özer Arslan, Melisa Akman, Beren Simin Şahin, Çağatay Ömer Özden, Arda Dinç gibi isimler yer alıyor.

HİZMETÇİLER DİZİSİ UYARLAMA

Yapımcılığını Fabrika Yapım'dan Öner Arslanel'in, proje tasarımını ise Ali Leskay'ın üstlendiği, Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında çekilen Hizmetçiler dizisi, Meksika'da 'Ellas son La Alegria Del Hogar' ismiyle ekranlara gelen, ABD'de ise 'Devious Maid's' olarak yayınlanan diziden Türkiye'ye uyarlandı.

HİZMETÇİLER DİZİSİ YENİ SEZONDA YAYINLANACAK MI?

Oyunculuk performanslarıyla beğeni toplayan Hizmetçiler dizisinin yeni sezonda olma ihtimali zayıf görünüyor. Yayınlanan 3 bölümün ardından covid-19 salgın hastalığı nedeniyle çekimleri durdurulan dizi, yaz aylarının gelmesiyle hâlâ normalleşmenin başlamaması nedeniyle proje rafa kaldırılmış olabilir. Zira Kanal D'nin internet sitesinde Hizmetçiler dizisi sayfası kaldırılmış durumda.

DİĞER HABERLER
Boşuna 'darbeci Hafter' demiyorum
İktidar olmanın formülünü açıkladı 
1379 hakim ve cumhuriyet savcısının ataması yapıldı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Bekir Şahin seçildi
Milli iradeye darbe
Ekranda darbe kutlamasına ceza
40 ülkeye uçuşlar başlıyor