04.04.2020  15:39
SON GÜNCELLEME: 
04.04.2020  15:51
KAYNAK: 
KARAR

Hizmetçiler dizisi yeni bölüm neden yok? Hizmetçiler bu hafta da yok

Kanal D'nin ilgi gören dizisi Hizmetçiler bu hafta neden yok? Yeni bölümleri merakla beklenen Hizmetçiler'in 4. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Diziseverler, Hizmetçiler yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Hizmetçiler son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Meksika dizisi 'Ellas son La Alegria Del Hogar'dan ülkemize uyarlanan Hizmetçiler'in yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Hizmetçiler yeni bölüm yerine Yeşilçam filmi Yüz Numaralı Adam yayınlanacak. Peki, "Hizmetçiler dizisi neden yok?", "Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" "Hizmetçiler full izle" detaylarını KARAR.com okurları için derledik...

HİZMETÇİLER YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Kanal D'de 4 Nisan 2020 Cumartesi günü yayınlanması gereken Hizmetçiler dizisinin 4. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Hizmetçiler dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

HİZMETÇİLER 4. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Bu yıl ekranlara gelmeye başlayan Hizmetçiler'in 4. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Hizmetçiler yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

HİZMETÇİLER 4. BÖLÜM BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Hizmetçiler dizisinin 4. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Hizmetçiler yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

HİZMETÇİLER 3. BÖLÜM 1. FRAGMAN

HİZMETÇİLER 3. BÖLÜM 2. FRAGMAN

HİZMETÇİLER FULL İZLE

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Hizmetçiler dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

HİZMETÇİLER YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Hizmetçiler dizisinin 4. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Hizmetçiler yeni bölüm özet yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

HİZMETÇİLER SON BÖLÜM NELER OLDU?

Hizmetçiler 3. bölümde; Aras evindeki telefonun Ela'da olduğunu öğrenir. Ela'nın yaptığı açıklama Aras'ı ikna etmez. Ondan şüphelenmeye başlayan Aras bir yandan da Derin'in izini sürer. Aras Ela'nın Derin ile bağını çözebilecek midir? Gülseren'in kendisini işten çıkarmayı düşündüğünü duyan Ela onun güvenini kazanmak ve evde kalmak için hızlıca bir plan yapar. Derin'in telefonunda bulduğu görüntüleri kullanır. Bu görüntülerde kimler neyi saklamaktadır? Evindeki telefonun Derin'e ait olduğunu öğrenen Aras, Ela ile yüzleşmeye gider. Köşeye sıkışan Ela ne yapacak?

HİZMETÇİLER DİZİSİ UYARLAMA

Yapımcılığını Fabrika Yapım'dan Öner Arslanel'in, proje tasarımını ise Ali Leskay'ın üstlendiği, Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığında çekilen Hizmetçiler dizisi, Meksika'da "Ellas son La Alegria Del Hogar" ismiyle ekranlara gelen, ABD'de ise "Devious Maid's" olarak yayınlanan diziden Türkiye'ye uyarlandı.

HİZMETÇİLER KONUSU NEDİR?

Hizmetçiler dizisi, İstanbul'da lüks bir sitede çalışan, birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları anlatıyor.

Deniz Baysal'ın canlandırdığı Ela'nın gerçeğin peşine düşmesiyle Cennet Konakları'ndaki gizemlerin bir bir ortaya çıkacağı heyecan dolu bir hikaye sunan Hizmetçiler'in, ilk bölümü bu cumartesi Kanal D'de seyircisiyle buluşuyor. Birbirinden farklı karakterlerin zengin ya da fakir fark etmeksizin; sırlarına, kadın dayanışmasına, eğlencelerine, hüzünlerine, hayallerine, umutlarına ama en çok da yaşam mücadelelerine dokunan dizi hikayesiyle günümüz gerçekliklerine göz kırpıyor.

HİZMETÇİLER OYUNCU KADROSU KİMLER?

Fabrika Yapım'ın hayata geçirdiği, Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğı, müziklerini Atakan Ilgazdağ'ın yaptığı Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda; Deniz Baysal, Seçkin Özdemir, Aleyna Solaker, Algı Eke, Servet Pandur, Ayşenil Şamlıoğlu, Nilay Erdönmez, Yiğit Kirazcı, Gamze Karaduman, Selen Domaç, Cansu Fırıncı, Hazal Benli, Ali İl, Neslihan Arslan, Özay Özgüler, Emre Akkuş, Gökhan Soylu, Özer Arslan, Melisa Akman, Beren Simin Şahin, Çağatay Ömer Özden, Arda Dinç gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Kamudaki idari izinde 'kronik' karmaşa
Rus savaş gemisi 'Saratov' Akdeniz'e iniyor
Toplu ulaşımda yeni dönem başladı
Tuzla Piyade Okulu davasında karar
Camiden müzik yayınına 3 yıl hapis istemi
3 ay süreyle işten çıkarmanın ne zaman biteceği belli oldu
İşte evlenecek çiftler için en uygun tarih